Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Siiri Sepp, Alutaguse ringkond Siiri Sepp, Alutaguse ringkond "Siiri on elava loomuga, väga energiline ja aktiivne inimene. Ta on ideedest tulvil ja alati positiivse suhtumisega, ta leiab alati aega ja tahtmist üritustel osalemiseks. Tema nakatav naer annab jõudu ja teotahet ka neile kes motivatsiooni silmist kaotama hakkavad. Lust millega Siiri organisatsiooni tööle pühendub on imetlusväärne. " jaanuar 2013) ← Eelmine Sigrid Laanemets, Tallinna ringkond Järgmine → Kati Ojaver, Lääne ringkond Siiri Sepp, Alutaguse ringkond

Siiri Sepp, Alutaguse ringkond

"Siiri on elava loomuga, väga energiline ja aktiivne inimene. Ta on ideedest tulvil ja alati positiivse suhtumisega, ta leiab alati aega ja tahtmist üritustel osalemiseks. Tema nakatav naer annab jõudu ja teotahet ka neile kes motivatsiooni silmist kaotama hakkavad. Lust millega Siiri organisatsiooni tööle pühendub on imetlusväärne."

Siiri Sepp, Alutaguse ringkond

Sünniaeg: 1979

Haridus: kutsekõrgharidus

Töökoht: Bayer OÜ

Naiskodukaitse liige alates: 1999

Ringkond: Alutaguse

 

Senine tegevus Naiskodukaitses

 

Olen Alutaguse ringkonna tegevliige 1999.aastast. 2000-2011.a olin Erna Retke, 2004-2006 ning alates 2010 kuni praeguseni olen Utria Dessandi välissuhete koordinaator. Alates 2014.a olen ka Lüganuse jaoskonna aseesinaine. Alates 2011.a olen Alutaguse ringkonnas tõsisemalt tegelema hakanud esmaabi õppimise ja õpetamise valdkonnaga.

 

Mida soovib Siiri keskjuhatuse liikmena Naiskodukaitse heaks korda saata?

 

Püüan hea seista, et teemade arutamisel ja otsuste tegemisel arvestataks ka „Tallinna-välise“ eluga, sest olen ise samuti Eestimaa äärealalt pealinna tulnud.

 

Siiri Sepp, Alutaguse ringkond
Siiri igapäevaturvalisuse kursusel 2012. aastal Uljastel

Elle Vinni, Alutaguse ringkonna instruktor, Siirist:

 

"Olen Siiriga tuttav Alutaguse ringkonna loomisest alates. Siiri ema on üks Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna asutajaliikmetest, sealt ka meie tutvus.

 

Siiri on elava loomuga, väga energiline ja aktiivne inimene. Ta on ideedest tulvil ja alati positiivse suhtumisega, ta leiab alati aega ja tahtmist üritustel osalemiseks.

 

Tema nakatav naer annab jõudu ja teotahet ka neile kes motivatsiooni silmist kaotama hakkavad. Lust millega Siiri organisatsiooni tööle pühendub on imetlusväärne.

 

Siiri on võtnud enda kanda Alutaguse ringkonna esmaabigrupi  juhtimise. Tema pühendumine sellele erialale on meie ringkonnale väga vajalik. Meil on siiralt hea meel, et just tema otsustas selle grupi tööd juhtima asuda."

 

(Elle Vinni, 08. jaanuar 2013)

FastLion CMS

Siiri Sepp, Alutaguse ringkond

Siiri Sepp, Alutaguse ringkond

Sünniaeg: 1979 Haridus: kutsekõrgharidus Töökoht: Bayer OÜ Naiskodukaitse liige alates: 1999 Ringkond: Alutaguse Senine tegevus Naiskodukaitses Olen Alutaguse ringkonna tegevliige 1999 aastast "Siiri on elava loomuga, väga energiline ja aktiivne inimene. Ta on ideedest tulvil ja alati positiivse suhtumisega, ta leiab alati aega ja tahtmist üritustel osalemiseks. Tema nakatav naer annab jõudu ja teotahet ka neile kes motivatsiooni silmist kaotama hakkavad. Lust millega Siiri organisatsiooni tööle pühendub on imetlusväärne."

Siiri Sepp, Alutaguse ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2016 » Naiskodukaitse