Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kati Ojaver, Lääne ringkond Kati Ojaver, Lääne ringkond "Hea ema ja abikaasana on Kati inimene, kellel vaatamata oma mahukale tööle, on aega inimesi kuulata, mõista ja nõu anda, olgu see siis hinge või tervise mure. " " (Mare Laide, mai 2013) ← Eelmine Ave Paavo, Alutaguse ringkond Järgmine → Eda Kivisild, Sakala ringkond Kati Ojaver, Lääne ringkond

Kati Ojaver, Lääne ringkond

8. mail 2013

"Hea ema ja abikaasana on Kati inimene, kellel vaatamata oma mahukale tööle, on aega inimesi kuulata, mõista ja nõu anda, olgu see siis hinge või tervise mure. "

Kati Ojaver, Lääne ringkond

Sünniaeg: 1961

Haridus: keskharidus

Töökoht: Katico OÜ, tegevjuht/kübarameister

Naiskodukaitse liige alates: 2009

 

Senine tegevus Naiskodukaitses:

 

Olen Lääne ringkonna tegevliige, olnud Haapsalu jaoskonna juhatuse liige ja praegu Risti jaoskonna esinaine. Kuulun avalike suhete-, kultuuri- ja toitlustusgruppi. Tegelen aktiivselt ürituste kajastamisega – kirjutan artikleid, fotografeerin. Seni olulisemad tegevused on olnud Risti malevkonna ajaloolise lipu taastamine ja Risti jaoskonna taasloomine. Hetkel on pooleli Risti malevkonna ja Risti jaoskonna kodu loomine. Olen Lääne ringkonna „2012. aasta tegija”.

 

Mida soovib Kati keskjuhatuse liikmena Naiskodukaitse heaks korda saata?

 

Nagu oma koduses lilleaias, nii ka Keskjuhatuses tahan teha oma tööd pühendunult ning anda endast parim igas küsimuses ja ettevõtmises. Eriti südamelähedane teema on Naiskodukaitse ja kogukonna lähendamine ning koostöö teiste organisatsioonidega.


Kati Ojaver, Lääne ringkond

Mare Laide, Lääne ringkonna esinaine, Katist:

 

"Kati on väga põhjalik ja suure teadmistepagasiga naine. Kati liitus Naiskodukaitsega 2009 aasta lõpus ja sai kohe ka kuidagi asendamatuks. Vaatamata oma noorliikme staatusele oli tal oma arvamus ja ka visioon, kuidas üht või teist asja korraldada.  2011.a kuulus ta Haapsalu jaoskonna juhatusse ja just tema ettepanekul toimusid jaoskonnas väga põnevad üritused. Muu hulgas osales Kati ka Naiskodukaitse Arengukava väljatöötamisel.

 

Mingilt maalt hakkas meil tiksuma mõte Risti jaoskonna taasloomisest. Ise väga liikuva inimesena nägi ta, et enamus, kes linna territooriumist väljapoole jäid, hakkasid ka organisatsioonist vaikselt eemalduma. Vaja oli need riismed ruttu kokku korjata ja eluvaim sisse puhuda. Tänaseks on Ristil väga hästi toimiv ja juba teatavate traditsioonidega tugev jaoskond, kellel on isegi oma maja. Selle sama maja õues ja toas sai laineid löönud sõdurimoos keedetud ja pakendatud. Maja on küll Risti malevkonnaga kahe peale, aga naise kätt on tunda igal sammul. Nii nagu oma koduski, Kapteni talus, mis sai hiljuti pärjatud Kauni koduaia tiitliga. Kati suur kirg on aiandus ning tema õitsvad ja igihaljad hoolealused oskavad perenaisele tänulikud olla. Peale juhi, pigem pealiku omadustele, on Kati ka väga hea juuksur, rätsep, meikar ja loomulikult kübarameister. Hiljuti 20.aastapäeva tähistanud firma Katico on Katile alati leiva lauale toonud. Tulevad ju meiegi vormikübarad just sealt. "

 

(Mare Laide, mai 2013)

FastLion CMS

Kati Ojaver, Lääne ringkond

Kati Ojaver, Lääne ringkond

Sünniaeg: 1961 Haridus: keskharidus Töökoht: Katico OÜ, tegevjuht/kübarameister Naiskodukaitse liige alates: 2009 Senine tegevus Naiskodukaitses: Olen Lääne ringkonna tegevliige, olnud Haapsalu jaoskonna juhatuse liige ja praegu Risti jaoskonna esinaine Kuulun avalike suhete-, kultuuri- ja toitlustusgruppi "Hea ema ja abikaasana on Kati inimene, kellel vaatamata oma mahukale tööle, on aega inimesi kuulata, mõista ja nõu anda, olgu see siis hinge või tervise mure. "

Kati Ojaver, Lääne ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse