Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kirjuta ja uuri lähemalt järgi! Kirjuta ja uuri lähemalt ee 5284474 Võid meile kirjutada ka Facebooki kaudu: Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

Kaitseliidu Peastaap
Toompea 8
10130 Tallinn

Telefon:   7179130
E-mail:   

 

Küsimused ja ettepanekud mobiilirakenduse "Ole valmis!" kohta: 

Esinaine

Airi Tooming5291816

Esinaise asetäitja

Helen Allas

5257012

Arendusspetsialist

Elisa Jakson53830773

Arendusspetsialist

Nele Pernits56645581
Alutaguse instruktorElle Vinni5083437
Alutaguse instruktorNatalja Mištšuk59059566
Harju instruktorPille Veitmaa53310947
Harju instruktorLana Toomvap53632373
Jõgeva instruktorMariana Maasik57860454
Järva instruktorTene Metsma53440519
Lääne instruktorSvetlana Aug

5041437
Lääne instruktorKüllike Sinisalu

58602727 
Põlva instruktorKarin Kivi53010117
Pärnumaa instruktorKarme Tammist5127809
Rapla instruktorReelika Rohuste5188067
Saaremaa instruktorPiret Paomees53481955
Sakala instruktorPiret Taim53448907
Tallinna instruktorJaanika Kindlam53439636
Tallinna instruktorSiret Niinepuu59110901
Tartu instruktorLeane Morits5113823
Valga instruktorHeili Mets5146769
Viru instruktorAili Ehamaa58875870
Viru instruktorLiis Ambos53531123
Võrumaa instruktorRuth Maadla5284474
 
  

Võid meile kirjutada ka Facebooki kaudu:

FastLion CMS

Kirjuta ja uuri lähemalt

Kirjuta ja uuri lähemalt

Kaitseliidu Peastaap Toompea 8 10130 Tallinn Telefon: 7179130 E-mail: es1 = 'mailto:nkk&'; es2 = '#x40;naiskodukait'; es3 = '15;e.ee'; ts1 = 'nkk@naiskod'; ts2 = ';ukaitse ee'; var writetospan = ' '+ts1+ts2+' ';document

Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse