Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse peamised väärtused Naiskodukaitse peamised väärtused Organiseerumine naistena – Naiskodukaitse ühendab eri põlvkondadest ja erineva sotsiaalse taustaga tegusaid naisi, võimaldades neile mitmekülgset riigikaitselist ja ühiskondlikku tegevust Naiskodukaitse peamised väärtused

Naiskodukaitse peamised väärtused

Naiskodukaitse peamised väärtused
Elukestev õpe  – Naiskodukaitse on organisatsioon, mis tõstab läbi eneseteostusvõimaluste, üksteiselt õppimise ja koolituste naiste sotsiaalset toimetulekuvõimet. Omandatud teadmised ja oskused on rakendatavad nii organisatsiooni siseselt kui ka väliselt.

 

Pärimuse hoidmine – Naiskodukaitse hoiab au sees organisatsiooni traditsioone ja rahvuslikke tavasid ning jäädvustab ja väärtustab organisatsiooni ajalugu.

Naiskodukaitse peamised väärtused

Turvalisus – Naiskodukaitse aitab oma tegevuse ja hoiakutega kaasa turvalisema elukeskkonna loomisele. Iga Naiskodukaitse liige suudab hädaolukorras ise hakkama saada ja ka teisi aidata.

 

Vastutus – Naiskodukaitse koondab liikmeid, kes tunnevad vastutust  isamaa ja ühiskonna ees ning on valmis kiiresti reageerima täitmaks vabatahtlikult oma riigikaitselisi kohustusi.

 

Organiseerumine naistena – Naiskodukaitse ühendab eri põlvkondadest ja erineva sotsiaalse taustaga tegusaid naisi, võimaldades neile mitmekülgset riigikaitselist ja ühiskondlikku tegevust. 

FastLion CMS

Naiskodukaitse peamised väärtused

Naiskodukaitse peamised väärtused

Elukestev õpe – Naiskodukaitse on organisatsioon, mis tõstab läbi eneseteostusvõimaluste, üksteiselt õppimise ja koolituste naiste sotsiaalset toimetulekuvõimet Omandatud teadmised ja oskused on rakendatavad nii organisatsiooni siseselt kui ka väliselt

Naiskodukaitse peamised väärtused

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse