Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
''Ole valmis!'' laager ''Ole valmis!'' laager Naiskodukaitse korraldab igal aastal ohutuse- ja turvalisuse teemalist laagrit "Ole valmis!" organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager on osalejatele tasuta. ee Ole valmis! laager 2021 ''Ole valmis!'' laager

''Ole valmis!'' laager

Naiskodukaitse korraldab igal aastal ohutuse- ja turvalisuse teemalist laagrit "Ole valmis!" organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager on osalejatele tasuta.

2024. aasta laagrite kohta loe lähemalt SIIT.

Jälgi kevadeti ka meie kodulehe esilehe uudiseid, et registreerimise algust mitte maha magada.

''Ole valmis!'' laager

Laagri sihtgrupp on naised, kes ei kuulu Naiskodukaitsesse. 

 

Laagris saad:
* õppida ja harjutada esmaabi andmist
* proovida ise tuld kustutada
* õppida, kuidas metsas hakkama saada
* püssi lasta
* proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad
* maskeerimist
* õppida, kuidas sidet pidada, kui telefoni ei ole
* ööbida sõduritelgis
* uusi tutvusi ja chilli
* ja muud põnevat...

 

''Ole valmis!'' laager

Laagrisse saabumine ja lahkumine on Sinu korraldada, meie hoolitseme tegevuse, toitlustuse ning majutuse eest. Parkimisvõimalus olemas.


NB! Kui laagris osalemise takistuseks on see, et Sul pole oma 7+ vanuses last kellegagi jätta, siis võta ta kaasa - lastele on laagris ohutusteemalised tegevused.

''Ole valmis!'' laager

Soovides anda hädaolukorras käitumise juhiseid edasi võimalikult paljudele inimestele, on Naiskodukaitse välja töötanud mobiilirakenduse “Ole valmis!”. Naiskodukaitsjatele on kogu selle info jagamiseks välja töötatud ohutushoiu kursus, mille teemadega nüüd ka organisatsiooni mitte kuuluvad inimesed tutvuda saavad.

 

Naiskodukaitse eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks. Ohutushoiulaager on hea võimalus saada koolitust eluks nii vajalikel teemadel.

 

Kohtade arv laagris on piiratud.

LISAINFO JA KÜSIMUSED:

Ole valmis! laager 2021

FastLion CMS

''Ole valmis!'' laager

''Ole valmis!'' laager

2024 aasta laagrite kohta loe lähemalt SIIT Naiskodukaitse korraldab igal aastal ohutuse- ja turvalisuse teemalist laagrit "Ole valmis!" organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager on osalejatele tasuta.

''Ole valmis!'' laager

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse