Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ave Paavo, Alutaguse ringkond Ave Paavo, Alutaguse ringkond Ave on äärmiselt põhjalik ja süsteemne juht, kellel on selged eesmärgid ja kindel siht. Tabelid, infokogud ja analüüsivõime on kahtlemata üks osa tema paljudest tugevustest. ← Eelmine Kairi Nõukas, Harju ringkond Järgmine → Kati Ojaver, Lääne ringkond Ave Paavo, Alutaguse ringkond

Ave Paavo, Alutaguse ringkond

Ave on äärmiselt põhjalik ja süsteemne juht, kellel on selged eesmärgid ja kindel siht. Tabelid, infokogud ja analüüsivõime on kahtlemata üks osa tema paljudest tugevustest.

Ave Paavo, Alutaguse ringkond
Foto: D. Paavo

Ave on võtnud oma südameasjaks Naiskodukaitse, kui organisatsiooni kuvandi loomise, arendades järk-järgult avalike suhete alast tegevust oma ringkonnas. Lisaks on ta vabatahtlik instruktor Ohutushoiu valdkonnas, õpetades naiskodukaitsjad üle terve Eesti.

 

 

Tema süvenemisvõime ja töötahe võimaldavad läbi närida ka kõige keerulisematest teemadest, seepärast on just tema koolitajaks nendes valdkondades, kus nii mõnigi teine kogenud instruktor hätta jääb. 


Lisaks kõigele muule panustab ta järjepidevalt Kaitseliidu maleva tegevusse. Ta on oma koduhoovis korraldanud nii maleva suvepäevi kui laagreid noortele. Lisaks annab ta regulaarselt eesti keele tunde Narva malevkonna kaitseliitlastele. 
Ta oli pikalt Alutaguse ringkonna esinaine ning on Naiskodukaitse keskjuhatuse liige.

FastLion CMS

Ave Paavo, Alutaguse ringkond

Ave Paavo, Alutaguse ringkond

Foto: D Paavo Ave on võtnud oma südameasjaks Naiskodukaitse, kui organisatsiooni kuvandi loomise, arendades järk-järgult avalike suhete alast tegevust oma ringkonnas Ave on äärmiselt põhjalik ja süsteemne juht, kellel on selged eesmärgid ja kindel siht. Tabelid, infokogud ja analüüsivõime on kahtlemata üks osa tema paljudest tugevustest.

Ave Paavo, Alutaguse ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse