Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie, naised Meie, naised Meie naisi võib iseloomustada kui läbilõiget täiesti tavalistest Eesti naistest. Naiskodukaitsja võib olla pikk või lühike, hea füüsisega või homme-hakkan-treenima vormis, noor, vana, kuldses keskeas, piltilus või tagasihoidlikuma väljanägemisega. * Liikmeks astumine Kui sa soovid meiega liituda, siis loe edasi, mida selleks teha Meie, naised

Meie, naised

Meie naisi võib iseloomustada kui läbilõiget täiesti tavalistest Eesti naistest. Naiskodukaitsja võib olla pikk või lühike, hea füüsisega või homme-hakkan-treenima vormis, noor, vana, kuldses keskeas, piltilus või tagasihoidlikuma väljanägemisega.

Meie, naised

Naiskodukaitsjate hulgas on inimesi igalt elualalt – siin kohtab õmblejaid ja kokki, õppejõude, treenereid, arste ja lasteaednikke, õpilasi ja tudengeid, teadlasi, bussijuhte, kosmeetikuid, kalamüüjaid, töötuid, fotograafe, kunstnikke ja isegi orkestrante. Naiskodukaitses on tõepoolest erinevaid inimesi, keda sa muidu kunagi ei kohta või kui siis ainult kaugelt näed. Igal inimesel on erinevad kogemused ja pisut erinev maailmapilt, kuid naiskodukaitsjate põhiväärtused on samad.

Meie, naised
Foto: Kristjan Prii

Hoolimata oma välisest erinevusest ja eludest, kust tullakse, on naiskodukaitsjad usaldusväärseimad sõbrad ja tahtejõuliseimad kaaslased, keda endale soovida. Kes teine sikutaks teid raskel rännakul peale kukkumist kopraaugust välja või oleks rõõmuga nõus tulema appi välitingimustes 1000 toiduportsu valmistama? Kes tuleks ja hoiaks teie last, kui te ise palavikuga voodis lamate ning kes on nõus alati kaaluma oma plaanide ümber sättimist, kui te tahate midagi põnevat ette võtta? Kes muu kui naiskodukaitsja. Meie naised aitavad alati – nagu naiskodukaitsjad ja nagu sõbrad.

 

Meie, naised
Foto: Piret Taim

Naiskodukaitsjad on ka  väga sitked naised. Kõik, mis mõnikord füüsises puudu jääb, tehakse tasa tugeva vaimuga. Sageli ei taha ei enne ega hästi ka pärast naiskodukaitsjate imelisi tegusid uskuda, millega naised kõik hakkama võivad saada. Kas teie näiteks ujuksite üle jõe, kui ootamatult relva ja hiigelsuure seljakotiga vees olles selgub, et ega te vist ikka nii hästi ujuda oskagi? Kas te ületaksite vetruva raba, kui te olete liialdamata nii väsinud, et peate iga kolme sammu järel end pikali viskama ja natuke puhkama või end käpuli edasi katsuma nihutada? Kas te rügaksite päevade kaupa 30-kraadise palavusega kõrvetava päikese käes tulise katla ääres? Kas te ööbiksite ihuüksi tundmatus metsas kokkukraabitud lumehunniku all? Kas te suudate päästa hättasattunu elu? Naiskodukaitsjad saavad suuremal või vähemal määral kõige eelnevaga hakkama – tahe on see, mis loeb.

Meie, naised

Hoolimata vapratest tegudest ja eneseületamistest on kõik meie naised sama kaunid ja värsked kui kevadised lilleõied või kui südasuvel mööda lendlevad liblikad. Loomulikult on nad ka targad ja kasutavad, kes oma suuremat, kes väiksemat elukogemust. Naised nagu naised ikka, lihtsalt naiskodukaitsjad.

*

Liikmeks astumine

 

Kui sa soovid meiega liituda, siis loe edasi, mida selleks teha.

FastLion CMS

Meie, naised

Meie, naised

Naiskodukaitsjate hulgas on inimesi igalt elualalt – siin kohtab õmblejaid ja kokki, õppejõude, treenereid, arste ja lasteaednikke, õpilasi ja tudengeid, teadlasi, bussijuhte, kosmeetikuid, kalamüüjaid, töötuid, fotograafe, kunstnikke ja isegi orkestrante Naiskodukaitses on tõepoolest erinevaid inimesi, keda sa muidu kunagi ei kohta või kui siis ainult kaugelt näed Meie naisi võib iseloomustada kui läbilõiget täiesti tavalistest Eesti naistest. Naiskodukaitsja võib olla pikk või lühike, hea füüsisega või homme-hakkan-treenima vormis, noor, vana, kuldses keskeas, piltilus või tagasihoidlikuma väljanägemisega.

Meie, naised

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse