Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus... Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus Täna, 24. mai hommikul päikesetõusuga andis Rõuge-Vastseliina kompanii pealik kapral Aare Hõrn pidulikult lipu heiskamise saatel üle kompanii vanemseersant Taavi Pavlovile. Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus. . .

Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus...

Anu Jõgeva 24. mail 2012

Täna, 24. mai hommikul päikesetõusuga andis Rõuge-Vastseliina kompanii pealik kapral Aare Hõrn pidulikult lipu heiskamise saatel üle kompanii vanemseersant Taavi Pavlovile.

Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus...

Kohal oli ka NKK esindus vana ära saatmas ja uut vastu võtmas.  Vastseliina jaoskonna esinaine Ly Ojarand ja instruktorina töötav Anu Jõgeva on koostööd kompaniiga teinud palju ja tulevikus loodab kompanii naistest veelgi suuremat tuge.

Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus...

FastLion CMS

Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus

Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus

Kohal oli ka NKK esindus vana ära saatmas ja uut vastu võtmas Vastseliina jaoskonna esinaine Ly Ojarand ja instruktorina töötav Anu Jõgeva on koostööd kompaniiga teinud palju ja tulevikus loodab kompanii naistest veelgi suuremat tuge Täna, 24. mai hommikul päikesetõusuga andis Rõuge-Vastseliina kompanii pealik kapral Aare Hõrn pidulikult lipu heiskamise saatel üle kompanii vanemseersant Taavi Pavlovile.

Uued tuuled Võrumaa Kaitseliidus. . .

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse