Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uue jaoskonna jahil Uue jaoskonna jahil Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna juhatuse liikmel Marina Kõval on juba ammu meeles mõlkunud idee luua Haanja kanti Naiskodukaitse jaoskond. Ning selle nimel on Marina ka tegutsema asunud. Prossi tegemine hoos ← Eelmine Koosolekute aeg Järgmine → Ei saa me läbi ilma sideta Uue jaoskonna jahil

Uue jaoskonna jahil

Merlit Aldo¹in 9. aprillil 2014

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna juhatuse liikmel Marina Kõval on juba ammu meeles mõlkunud idee luua Haanja kanti Naiskodukaitse jaoskond. Ning selle nimel on Marina ka tegutsema asunud.

8.aprillil toimus Ruusmäe rahvamajas tantsutrenn, millele järgnes MTÜ Ruusmäe maanaiste selts koosolek. Just sellele koosolekule läksime ka meie Marinaga. Marina tutvustas Naiskodukaitset ja meie tegemisi ning rääkis miks tasuks liituda meie organisatsiooniga.

 

Õhtu lõpetuseks valmistas iga osaleja endale imeilusa ja isikpärase prossi.

Osalema oli tulnud Ruusmäelt ja selle lähiümbrusest kokku 17 naist, kellest nii mõnigi võttis endaga kaasa ka Naiskodukaitsesse astumise sooviavalduse.

 

Naiskodukaitse on naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele. Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas on neli jaoskonda (Võru, Antsla, Vastseliina ja Urvaste) ning ringkonnas kokku on 119 liiget.

Uue jaoskonna jahil
Prossi tegemine hoos
← Eelmine
Koosolekute aeg

FastLion CMS

Uue jaoskonna jahil

Uue jaoskonna jahil

8 aprillil toimus Ruusmäe rahvamajas tantsutrenn, millele järgnes MTÜ Ruusmäe maanaiste selts koosolek Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna juhatuse liikmel Marina Kõval on juba ammu meeles mõlkunud idee luua Haanja kanti Naiskodukaitse jaoskond. Ning selle nimel on Marina ka tegutsema asunud.

Uue jaoskonna jahil

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse