Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ei saa me läbi ilma sideta Ei saa me läbi 19. aprillil toimus Võru ja Põlva naiste ühisel jõupingutusel pisike sideõpe, kus sai õpituid uusi asju ning muidugi praktiseerida kõike mis kunagi omandatud on. Abimaterjali oli palju ette vaja ← Eelmine Uue jaoskonna jahil Järgmine → Ringkonna laskevõistlus Ei saa me läbi ilma sideta

Ei saa me läbi ilma sideta

Kaisa Peedosaar 21. aprillil 2014

19. aprillil toimus Võru ja Põlva naiste ühisel jõupingutusel pisike sideõpe, kus sai õpituid uusi asju ning muidugi praktiseerida kõike mis kunagi omandatud on.

Ei saa me läbi ilma sideta
Ei saa me läbi ilma sideta

 

Koolitajaks oli Kuperjanovi JVP Luurekompanii sidemees seersant Mihkel Palok. Päeva lõpus jagus muidu vaid sõduritega tegeval sidemehel kiidusõnu naiste suunas. ,, Väga tublid. Mõni veel vajab natukene rohkem harjutamist aga muidu said kõik ilusasti hakkama,'' oli Mihkel rõõmus.

Sideõpe oli seekord ülesehitatud enam kasutuses olevatele käsiraadiojaamadele ORS, Motorola ja ICOM. Praktiline osa tehti Motorola'ga.

Kohaletulnute seas oli selliseid naisi, kes hoidsid esimest korda raadiojaama käes kui ka selliseid, kes teadsid täpselt mida koolitajalt täpsustavalt küsida. 

Ei saa me läbi ilma sideta
Abimaterjali oli palju ette vaja

FastLion CMS

Ei saa me läbi

Ei saa me läbi

Koolitajaks oli Kuperjanovi JVP Luurekompanii sidemees seersant Mihkel Palok Päeva lõpus jagus muidu vaid sõduritega tegeval sidemehel kiidusõnu naiste suunas 19. aprillil toimus Võru ja Põlva naiste ühisel jõupingutusel pisike sideõpe, kus sai õpituid uusi asju ning muidugi praktiseerida kõike mis kunagi omandatud on.

Ei saa me läbi ilma sideta

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse