Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koosolekute aeg Koosolekute aeg Veebruar ja märtsi algus on Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas möödunud üldkoosolekute tähe all. Üksteise järel toimusid kõigi nelja jaoskonna üldkoosolekud ning finaaliks ringkonnakogu. Siinkohal toongi välja tähtsamad otsused jaoskondade lõikes: Liikmete väljaõpe ja organisatsiooniline tegevus on suunatud Kaitseliidu ülesannete täitmisele, läbi mille saab iga liige anda oma panuse riigikaitse arendamisse ja laiemalt kogu ühiskonna paremaks muutmisele ← Eelmine Kriisipsühholoogia koolitus Järgmine → Uue jaoskonna jahil Koosolekute aeg

Koosolekute aeg

Kaisa Peedosaar 5. märtsil 2014

Veebruar ja märtsi algus on Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas möödunud üldkoosolekute tähe all. Üksteise järel toimusid kõigi nelja jaoskonna üldkoosolekud ning finaaliks ringkonnakogu. Siinkohal toongi välja tähtsamad otsused jaoskondade lõikes:

5. veebruar- Urvaste jaoskonna üldkoosolek

Alguse tegi lahti meie keskusest kõige kaugemal olev jaoskond. Jaoskonna üldkoosolekul astus tagasi aasta jaoskonna esinaise kohustusi täitnud Aive Kaasik. Tema asemele valiti kauaaegne Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna liige Marje Kangro. Marje on meie ringkonna taasasutajaks ning nende kodukandi pisikese Urvaste jaoskonna asutajaliige ja esimene Urvaste jaoskonna esinaine. Tema paremaks käeks, ehk jaoskonna aseesinaiseks valiti Sirje Lill. Ka Sirje on taasasutaja  ning Urvaste jaokonna asutajaliige.

 

Jaoskonna juhatus sai ka uue hingamise. Uuteks juhatuse liikmeteks  said Virve Ürpus, Aive Kaasik ja Kaia Metsavas.

16. veebruar- Vastseliina ja Võru jaoskonna üldkoosolekud

Ilus pühapäevane päeva algas Vastseliina jaoskonna üldkoosolekuga. Vastseliina jaoskonna aseesinaisel Egel’i Alla’l sai täis kolm aastat jaoskonna töö. Kuna tema panust hinnati kõrgelt siis paluti tal jätkata. Oma argliku jah sõna andes oligi Egel valitud järgmiseks kolmeks aastaks tagasi jaoskonna aseesinaise kohale. Vastseliina jaoskonna juhatusse valiti  tagasi Tiiu Silm, Raili Purgi ja Eve Tolmik.

 

Võru jaoskonna üldkoosolek algas pealelõunasel ajal. Ühe suurima Võrumaa ringkonna jaoskonna üldkoosolek sujus väga kiiresti. Endisel jaoskonna esinaisel Lea Haugas’el sai töökohustuste aeg täis. Uueks jaoskonna esinaiseks aga valiti Pille Blum. Jaoskonna juhatusse said Helen Puusalu, Lea Haugas ning Marelle Mölder. Aseesinaisena jätkab Marina Piirisild.


Kuna Võru jaoskonnana on tegu suurima jaoskonnaga meie ringkonnas siis revisjonikomisjon on siin hädavajalik. Revisjonikomisjoni kuuluvad Linda Kõiv, Madli Valtenberg ja Tiina Ojasaar.


 18. veebruar- Antsla jaoskonna üldkoosolek
Antsla on pisike jaoskond meie lemmik lasketiiru juures. See aasta sai ka Anstla jaoskonna esinaisel Inga Niidul täis 3 aastat vabatahtliku tööd. Üldkoosolekule kokkutulnud jaoskonnaliikmed aga arvasid, et Inga on olnud igati hea jaoskonna esinaine, niisiis võttis Inga vastu veel ühe kolme aastase tsükli jaoskonna esinaisena. Inga abilisteks  jaoskonna juhatusse said: Kaire Talja, Eleri Siirda ja Kati Harak. Aseesinaisena jätkab Enely Jaani.

2. märts- NKK Võrumaa ringkonna ringkonnakogu

Ringkonnakogu algas kohe suurte valimistega. Kuna ringkonna aseesinaisel Anna Mõttus'el sai täis kolm aastat vabatahtliku tööd siis tuli see aasta uus aseesinaise valimine korraldada. Anna tööd ja tegemisi hinnati kõrgelt ning ta valiti uuesti kolmeks aastaks ringkonna aseesinaiseks.

 

Ka ringkonna juhatus valiti uuesti. Juhatuse liikmeteks valiti tagasi  Marina Kõva ja Ly Ojarand Vastseliina jaoskonnast ning Enely Jaani Antsla jaoskonnast.

 

Ringkonna revisjonikomisjon sai samuti täiesti uue hingamise. Uuteks revideerijateks on Janely Kaevats, Jaanika Sild ja Kerly Kordemets.

 

Ette loeti ka eelmise tegevusaasta aruanne ringkonna ning jaoskondade lõikes. Muidugi ei unustatud ettekanda ka revisjoniakti.

 

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas on 120 liiget. Ringkonnas on 4 jaoskonda, mis jagunevad suuruse järjekorras Võru, Vastseliina, Urvaste ja Antsla.

 

Naiskodukaitse on naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele. Liikmete väljaõpe ja organisatsiooniline tegevus on suunatud Kaitseliidu ülesannete täitmisele, läbi mille saab iga liige anda oma panuse riigikaitse arendamisse ja laiemalt kogu ühiskonna paremaks muutmisele

Järgmine →
Uue jaoskonna jahil

FastLion CMS

Koosolekute aeg

Koosolekute aeg

5 veebruar- Urvaste jaoskonna üldkoosolek Alguse tegi lahti meie keskusest kõige kaugemal olev jaoskond Veebruar ja märtsi algus on Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas möödunud üldkoosolekute tähe all. Üksteise järel toimusid kõigi nelja jaoskonna üldkoosolekud ning finaaliks ringkonnakogu. Siinkohal toongi välja tähtsamad otsused jaoskondade lõikes:

Koosolekute aeg

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse