Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kriisipsühholoogia koolitus Kriisipsühholoogia koolitus Aasta esimene väljaõppeüritus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas toimus 25. jaanuaril ning selleks oli kriisipsühholoogia. Koolitaja oli oma-ala spetsialist Tiiu Meres. ← Eelmine Isetehtud jõulurõõm Järgmine → Koosolekute aeg Kriisipsühholoogia koolitus

Kriisipsühholoogia koolitus

Merlit Aldo¹in, Kaisa Peedosaar 29. jaan. 2014

Aasta esimene väljaõppeüritus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas toimus 25.jaanuaril ning selleks oli kriisipsühholoogia. Koolitaja oli oma-ala spetsialist Tiiu Meres.

Koolitus toimus Kuperjanovi JVP õppeklassis ning kohale oli tulnud koguni 26 osalejat. Osalejad olid Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnast, Kaitseliidu Võrumaa malevast, Naiskodukaitse Põlva ringkonnast ning Kodutütarde instruktorid ja kaks õpetajad Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumist.

 

Koolitusel räägiti kehas toimuvatest muutustes peale traumaatilist sündmust ning koolitaja tõi ka elulisi näiteid. Koolitus kestis kokku 6 tundi, mis läks kiirelt. „Selline koolitus võiks olla iga aasta korra vähemalt, ’’ sõnas pikaajaline NKK Võrumaa ringkonna tegevliige Marelle.

 

Osalejate tagasiside oli ülimalt positiivne. Lisaks koolitusele meeldis ka kohavalik.

 

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas toimub läbi aasta erinevaid koolitusi ning õppusi mis tulevad igati kasuks igapäevaelus. Viimati käis psühholoog Tiiu Meres Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas 2006. aastal ning hiliseim samalaadne koolitus ringkonnas toimus 2010. aastal.

Kriisipsühholoogia koolitus
Järgmine →
Koosolekute aeg

FastLion CMS

Kriisipsühholoogia koolitus

Kriisipsühholoogia koolitus

Koolitus toimus Kuperjanovi JVP õppeklassis ning kohale oli tulnud koguni 26 osalejat Osalejad olid Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnast, Kaitseliidu Võrumaa malevast, Naiskodukaitse Põlva ringkonnast ning Kodutütarde instruktorid ja kaks õpetajad Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumist Aasta esimene väljaõppeüritus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas toimus 25.jaanuaril ning selleks oli kriisipsühholoogia. Koolitaja oli oma-ala spetsialist Tiiu Meres.

Kriisipsühholoogia koolitus

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse