Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toitlustamise BVÕ õpe Toitlustamise BVÕ õpe 15. -16. juulil toimus Võru- ja Põlvamaa naiskodukaitsjatel BVÕ III moodul ehk toitlustamisõpe. ← Eelmine Võru naised paraadil Järgmine → Maalilaager Toitlustamise BVÕ õpe

Toitlustamise BVÕ õpe

Anne- Ly Lepp 23. juulil 2011

15.-16. juulil toimus Võru- ja Põlvamaa naiskodukaitsjatel BVÕ III moodul ehk toitlustamisõpe.

Reedel oli teooria, mis toimus Põlvamaal Kiidjärvel. Teooriat õpetas Kairi Baumer. Tema loeng oli huvitav ja kaasahaarav. Omandasime palju teadmisi toitlustamises mida saame rakendada nii kodus kui Kaitseliidus.

 

Reede õhtul peale teooriat tegime ettevalmistusi järgmise päeva praktiliseks tööks, lõikudes ja hautades sibulat ning sinki. Laupäeva varahommikul tegime algust supikeetmisega. Mõningate tundidega oli supp valmis ja algas tee Voki külla, kus keedetud supi jagati Võrumaa Põllumeeste päeva külastajatele.

 

Tööpäevad olid pikad aga huvitavad. Tore oli näha naisi lõbusasti koos töötamas. See oli igati korda läinud toitlustamise baasväljaõpe.

Toitlustamise BVÕ õpe
Lõbusad naised suppi jagamas.
Järgmine →
Maalilaager

FastLion CMS

Toitlustamise BVÕ õpe

Toitlustamise BVÕ õpe

Reedel oli teooria, mis toimus Põlvamaal Kiidjärvel Teooriat õpetas Kairi Baumer 15.-16. juulil toimus Võru- ja Põlvamaa naiskodukaitsjatel BVÕ III moodul ehk toitlustamisõpe.

Toitlustamise BVÕ õpe

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse