Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Maalilaager Maalilaager NKK Urvaste jaoskonnas toimus 25. -28. juuli maalilaager, mis oli järjekorras seitsmes. Igal aastal juulikuu viimasel nädalal tulevad huvilised Urvaste pastoraati, et arendada loovust ja leida endas varjul olnud andeid käelises tegevuses. Alati on naiskodukaitsjate hulgas ka kodutütreid ja noorkotkaid, lisaks veel mõned uudishimulikud väljastpoolt organisatsiooni. Laagri pikaajalised korraldajad Marje Kangro ja Sirje Lill mõtisklemas ← Eelmine Toitlustamise BVÕ õpe Järgmine → Vastseliina jaoskonna suvepäevad Maalilaager

Maalilaager

Sirje Lill 2. augustil 2011

NKK Urvaste jaoskonnas toimus 25.-28. juuli maalilaager, mis oli järjekorras seitsmes. Igal aastal juulikuu viimasel nädalal tulevad huvilised Urvaste pastoraati, et arendada loovust ja leida endas varjul olnud andeid käelises tegevuses. Alati on naiskodukaitsjate hulgas ka kodutütreid ja noorkotkaid, lisaks veel mõned uudishimulikud väljastpoolt organisatsiooni.

Maalilaager
Siidimaali tegemine
Maalilaager
Õpilased valmistavad nahaga kaetud pudeleid

Nende päevade jooksul tegime sel aastal esmakordselt  peale traditsioonilise õli-, pastell-,akvarell- ja söemaali rohkem klaasi- ja siidimaali ning nahatöid. Iga uus asi on väga kaasahaarav, nii et õhtul ei saanud kuidagi lõpetatud. Siis, kui osad pidasid tavaks saanud jalgpallimatshi, istus teine osa naisi ikka laua taga ja voolis nahka. Õnneks oli ilm hea, nii et kõiki töid sai õues teha. Jalgpallis saime muidugi kaotuse 2:6, sest vastased- Üllar Salumetsa pere- on meie jaoks purematud pähklid. Ainult korra 7 aasta jooksul oleme suutnud viiki mängida.


 Omaette mõnu on laagri juures veel see, et saab lõpmatult NKK asjade üle arutleda. Nii mõnedki head mõtted on just nimelt laagrist alguse saanud. Tänavuse laagri kõige ilusam ja emotsionaalsem asi, mis valmis, oli laagri lipp. Kõik joonistasid siidile guttaga midagi- enamasti putukaid ja väikeloomi-ja hiljem värvisime need ära. Tulemus oli imeline. Ka meie juhendaja Marja-Leena oli rahul, õieti oligi see idee ju tema algatatud. Aitäh talle kannatlikkuse ja innustuse eest- kõigi 21 laagrilise poolt.

Maalilaager
Laagri pikaajalised korraldajad Marje Kangro ja Sirje Lill mõtisklemas

FastLion CMS

Maalilaager

Maalilaager

Siidimaali tegemine Õpilased valmistavad nahaga kaetud pudeleid Nende päevade jooksul tegime sel aastal esmakordselt peale traditsioonilise õli-, pastell-,akvarell- ja söemaali rohkem klaasi- ja siidimaali ning nahatöid Iga uus asi on väga kaasahaarav, nii et õhtul ei saanud kuidagi lõpetatud NKK Urvaste jaoskonnas toimus 25.-28. juuli maalilaager, mis oli järjekorras seitsmes. Igal aastal juulikuu viimasel nädalal tulevad huvilised Urvaste pastoraati, et arendada loovust ja leida endas varjul olnud andeid käelises tegevuses. Alati on naiskodukaitsjate hulgas ka kodutütreid ja noorkotkaid, lisaks veel mõned uudishimulikud väljastpoolt organisatsiooni.

Maalilaager

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse