Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Talgu periood avatud Talgu periood avatud 30. aprillil tegi Kaitseliidu Võru Malev algust talgutega. Töö, mille pärast üle kolmekümne kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kokku tulid oli paari hektari jagu raiesmikku, kuhu nüüd istutati paari tuhat arukase istikut. Kõik talgulised ühel pildil ← Eelmine NKK mälestuspäev Järgmine → Turvamess Talgu periood avatud

Talgu periood avatud

Kaisa Peedosaar 2. mail 2011

30. aprillil tegi Kaitseliidu Võru Malev algust talgutega. Töö, mille pärast üle kolmekümne kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kokku tulid oli paari hektari jagu raiesmikku, kuhu nüüd istutati paari tuhat arukase istikut.

Suur talgupäev hakkas peale kell 10.30, kui koguneti Võru Maleva juurde, et seal üheskoos bussi või autodega Sulbi äärde tööpaika sõita. Kella 11 ajal hakkas pihta kibekiire töö. Kokkutulnud jagati paaridesse, ühele anti labidas, teine sai kotiga istikud.

 

Kõik töötasid tublisti ja töö sujus jõudsalt. Olenemata sellest, et viimased paarsada meetrit olid täis ekstreemsusi. Hoolikalt tuli jälgida, et mudasesse lompi ei kukuks, kännu või puuokste taha ei koperdaks. Hoolimata sellest valitses talguliste seas hea tuju ja naerurõkkeid sai kuulda igal sammul.

 

Pärast kõva tööd pakuti talgusuppi, tehti koos grupipilt mälestuseks ning jutustati niisama vanade sõpradega, keda pole kaua aega näinud. Nagu kombeks, sai ka iga talguline koju võta endale ühe või paar arukase istikut.

Talgu periood avatud
Kõik talgulised ühel pildil
← Eelmine
NKK mälestuspäev
Järgmine →
Turvamess

FastLion CMS

Talgu periood avatud

Talgu periood avatud

Suur talgupäev hakkas peale kell 10 30, kui koguneti Võru Maleva juurde, et seal üheskoos bussi või autodega Sulbi äärde tööpaika sõita 30. aprillil tegi Kaitseliidu Võru Malev algust talgutega. Töö, mille pärast üle kolmekümne kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kokku tulid oli paari hektari jagu raiesmikku, kuhu nüüd istutati paari tuhat arukase istikut.

Talgu periood avatud

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse