Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Turvamess Turvamess 27. mail toimus Võrus juba kolmas turvamess. Osalesid politsei ja päästeamet, Aluksne ja Ape politsei ning paljud erinevad vormikandjad veel. aastapäev Turvamess

Turvamess

Anu Jõgeva 3. juunil 2011

27.mail toimus Võrus juba kolmas turvamess. Osalesid politsei ja päästeamet, Aluksne ja Ape politsei ning paljud erinevad vormikandjad veel.

Turvamess
Katla otsas liigub Võrumaa ringkonna esinaine Ludmilla
Turvamess
Võru jaoskonna aseesinaine Tuuli jagab rõõmuga maitsvat suppi

Suurteks üllatajateks olidki Läti politseinikud ja päästjad oma tehnika ja varustusega. Uued esitletavad turvalisuse pakkujad on Keskkonnainspektsioon, Maksu- ja Tolliamet ja Kuperjanovi Jalaväepataljon.

 

Meie kodumaised päästjad demonstreerisid, kuidas abivajajat autost välja lõigata, lastele oli valmistatud jalgrattarada. Uudistamist on messil palju, sest messiplats oli aegade suurim, täis erinevat tehnikat ning oma ala spetsialiste. Kohal on ka korstnapühkija, kes lubanusid oma nööpe vermida. Väljas oli ka Kaitseliidu Võrumaa Malev kogu oma relvastusega ning Naiskodukaitsjad pakuvad messi külastajatele suppi.

 

Supikeetmise ettevalmistused käisid juba päev varem. Kes lõikus lõikus sibulat, kes porgandit või suitsuliha. Valmistatud supp sai nii maitsev, et kaks katlatäit suppi kadus kiiresti ja tagasiside oli ainult positiivne .

 

Tublid supikeetjad olid Ludmilla Kordemets, Tuuli Kikkas ja Anu Jõgeva.

 

 

Turvamess
Kolm vaprat kulbiliigutajat

FastLion CMS

Turvamess

Turvamess

Katla otsas liigub Võrumaa ringkonna esinaine Ludmilla Võru jaoskonna aseesinaine Tuuli jagab rõõmuga maitsvat suppi Suurteks üllatajateks olidki Läti politseinikud ja päästjad oma tehnika ja varustusega Uued esitletavad turvalisuse pakkujad on Keskkonnainspektsioon, Maksu- ja Tolliamet ja Kuperjanovi Jalaväepataljon 27.mail toimus Võrus juba kolmas turvamess. Osalesid politsei ja päästeamet, Aluksne ja Ape politsei ning paljud erinevad vormikandjad veel.

Turvamess

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse