Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4. aastapäeva õppepäevaga Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4 Sel aastal planeerisid Akadeemilise jaoskonna liikmed oma neljanda sünnipäeva tähistamist Kuressaarest väljas Leisi vallas Mätja külas Adu-Jaani puhketalus. Startisime Kuressaarest 5. märtsi hommikul eesmärgiga veeta üks tore päev looduse rüpes, tähistades nii jaoskonna sünnipäeva kui ka täiendada keskkonnalaseid teadmisi vastava koolitusega enne sünnipäevalauda istumist. Oleme enamus selle aasta tegemisi ühildanud õppimisega ja koolitustega. Ohutushoid ja ohutusõpe on Akadeemilise jaoskonna viienda tegevusaasta märksõnad. aastapäeva aktus Orissaares Järgmine → Paastumaarjapäeva tähistasime nii siin- kui sealpool Saaremaal Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4. aastapäeva õppepäevaga

Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4. aastapäeva õppepäevaga

Janne Mets, Saaremaa rk 9. märtsil 2017

Sel aastal planeerisid Akadeemilise jaoskonna liikmed oma neljanda sünnipäeva tähistamist Kuressaarest väljas Leisi vallas Mätja külas Adu-Jaani puhketalus. Startisime Kuressaarest 5. märtsi hommikul eesmärgiga veeta üks tore päev looduse rüpes, tähistades nii jaoskonna sünnipäeva kui ka täiendada keskkonnalaseid teadmisi vastava koolitusega enne sünnipäevalauda istumist. Oleme enamus selle aasta tegemisi ühildanud õppimisega ja koolitustega. Ohutushoid ja ohutusõpe on Akadeemilise jaoskonna viienda tegevusaasta märksõnad.

Olime kutsunud ka sünnipäevakülalisi, kelleks olid naiskodukaitsjad mõni kuu tagasi loodud Leisi jaoskonnast ja meie toetajad Kalle ja Peetri. Koolituspäeva juhatas sisse kirglik jahimees Jaak Haamer. Tema loengust saime teadmisi Eesti metsade, sealse floora ja fauna ning metsa ning jahindust puudutava seadusandluse kohta. Loengu lõpetas viktoriin.

 

Teoorias tugevad, seadsime oma sammud metsa ehk praktika poolele. Kuigi ilm tundus tuuline, oli õnneks ka piisavalt päikesepaistet külma leevendamas. Saime näha toimivat metsloomade söödaplatsi ning lumel ka hulgaliselt erinevate loomade jälgi. Kerge jahimeheeine lõkkel oli samuti üks osa päevakavast.

Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4. aastapäeva õppepäevaga
Pilt: Ellen Kask, Akadeemilise jsk fotoarhiiv nr 4

Tagasitee tundus oluliselt lühem, ilmselt seetõttu, et ees ootasid soe tuba, sünnipäevatort, jaoskonnakroonika fotoalbumid ning soovijatele ka soojaks köetud saun. Veel enne, kui jõudsime lauda istuda ja meie lauluansambli helide saatel lõunatama hakata, põikasime läbi Mätja külaseltsi külamajast, kus ärksad külaelanikud endale kooskäimise kohta punuvad. Tööd on vana kuivati kallal tehtud palju ning peagi on maja korda saamas ning ühistegevusteks valmis.

Sel aastal on Naiskodukaitse 90. juubeliaasta. 90 – see on auväärne number. Meie, akadeemilise jaoskonna liikmed, püüame olla selle, peaaegu sajand tagasi loodud isamaalise organisatsiooni väärikad liikmed. Jätkame Naiskodukaitse väärtuste ja traditsioonide hoidmist. Üheks väärtuseks on elukestev õpe. Nelja aasta jooksul on meist enamik läbinud baasväljaõppemoodulid ning arendanud end mitmel muul moel, võtnud osa õppustest ja matkadest.

Jõudu, jaksu ja motivatsiooni akadeemilistele edasiseks ühiseks tegutsemiseks! Tänasime meie vastuvõtjaid ja koolitajat meenetega. Tänusõnad Adu-Jaani talu külalislahkele pererahvale meie sünnipäevaürituse ja koolituse kordaminekul!

 

Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4. aastapäeva õppepäevaga
Akadeemilise jaoskonna värske esinaine Janne. Pilt: Ellen Kask, Akadeemilise jsk fotoarhiiv nr 4

FastLion CMS

Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4

Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4

Olime kutsunud ka sünnipäevakülalisi, kelleks olid naiskodukaitsjad mõni kuu tagasi loodud Leisi jaoskonnast ja meie toetajad Kalle ja Peetri Koolituspäeva juhatas sisse kirglik jahimees Jaak Haamer Sel aastal planeerisid Akadeemilise jaoskonna liikmed oma neljanda sünnipäeva tähistamist Kuressaarest väljas Leisi vallas Mätja külas Adu-Jaani puhketalus. Startisime Kuressaarest 5. märtsi hommikul eesmärgiga veeta üks tore päev looduse rüpes, tähistades nii jaoskonna sünnipäeva kui ka täiendada keskkonnalaseid teadmisi vastava koolitusega enne sünnipäevalauda istumist. Oleme enamus selle aasta tegemisi ühildanud õppimisega ja koolitustega. Ohutushoid ja ohutusõpe on Akadeemilise jaoskonna viienda tegevusaasta märksõnad.

Tähistasime Akadeemilise jaoskonna 4. aastapäeva õppepäevaga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse