Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Side- ja staabigrupi harjutuspäev Side- ja staabigrupi harjutuspäev 8. oktoobril toimus staabi- ja sidegrupi koosolek ja õppepäev. ← Eelmine Esmaabi BVÕ Järgmine → Võru naise kangus Side- ja staabigrupi harjutuspäev

Side- ja staabigrupi harjutuspäev

Anu Jõgeva 24. okt. 2011

8. oktoobril toimus staabi- ja sidegrupi koosolek ja õppepäev.

Side- ja staabigrupi harjutuspäev

Osalesid Marina Piirisild, Marina Kõva, Eleri Siidra, Sirje Taaler, Pille Blum, Anu Jõgeva ja Helina Mets. Teine erialagrupp Võrumaa ringkonnas sai endale grupijuht, kelleks valiti üksmeelsel otsusel instruktori kohuseid täitev Anu Jõgeva.


Õppepäev oli suunatud just üle- Eestilisele side- ja staabigrupi erialavõistlustele, mis toimus 14.-16. oktoober Hiiumaal. Võrukad saabusid saare pealt mandrile väärika 6. kohtaga.

 

Õppepäeval käsitleti erinevaid aparaate ja korrati üle juba õpitu. Näiteks tutvuti ICOM ja väliraadiojaamaga, uuriti NATO kuuldekoode, maismaaüksute taktikalisi tingmärke, kõnetabeli abil koostati lauseid ja edastati vajalikku infot.


Võrumaa ringkonnas on praeguse seisuga viis staabiassistenti, kellest kolm on Kevadtormil staabitöös praktiseerimise näol läbitud ka täiendõpe.

← Eelmine
Esmaabi BVÕ
Järgmine →
Võru naise kangus

FastLion CMS

Side- ja staabigrupi harjutuspäev

Side- ja staabigrupi harjutuspäev

Osalesid Marina Piirisild, Marina Kõva, Eleri Siidra, Sirje Taaler, Pille Blum, Anu Jõgeva ja Helina Mets Teine erialagrupp Võrumaa ringkonnas sai endale grupijuht, kelleks valiti üksmeelsel otsusel instruktori kohuseid täitev Anu Jõgeva 8. oktoobril toimus staabi- ja sidegrupi koosolek ja õppepäev.

Side- ja staabigrupi harjutuspäev

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse