Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Esmaabi BVÕ Esmaabi BVÕ 1. -2. oktoobr toimus järjekordne Põlva- ja Võrumaa ringkondade koostööna BVÕ moodul. Seekordseks võõrustajaks olid Põlvamaa naiskodukaitsjad. ← Eelmine Sõdurioskuste BVÕ Järgmine → Võrumaa ja Põlvamaa naiskodukaitsjad ,, OTSIMAS JA PÄÄSTMAS' Esmaabi BVÕ

Esmaabi BVÕ

Anu Jõgeva 5. okt. 2011

1.-2. oktoobr toimus järjekordne Põlva- ja Võrumaa ringkondade koostööna BVÕ moodul. Seekordseks võõrustajaks olid Põlvamaa naiskodukaitsjad.

Esmaabi BVÕ
Esmaabi BVÕ

Õppus toimus Taevaskojas Salamaa Puhkekeskuses. Võru ringkonnast osales 10 naist. Juhendajateks oli Tuulike Mölder Põlva ringkonnast, Ulvi Karu Tartu ringkonnast ja meie oma ringkonnast Krista Veevo.


Esimene päev kulus enamus teooriale. Teisel päeval panid juhendajad õppurid situatsioonülesandeid lahendama. See valmistas elevust ja hasart oli suur.

 

Juhendajate kontrolli all tuli vaigistada ja rahustada šokis inimest ja siduda haavasid või tegeleda lihtsalt vaimselt ebastabiilse inimesega, kes jooksis ringi klaasikild peas ja käärid näppus.

 

Põlvakatele suured tänud võõrustamise eest. 

Esmaabi BVÕ

FastLion CMS

Esmaabi BVÕ

Esmaabi BVÕ

Õppus toimus Taevaskojas Salamaa Puhkekeskuses Võru ringkonnast osales 10 naist 1.-2. oktoobr toimus järjekordne Põlva- ja Võrumaa ringkondade koostööna BVÕ moodul. Seekordseks võõrustajaks olid Põlvamaa naiskodukaitsjad.

Esmaabi BVÕ

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse