Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sõdurioskuste BVÕ Sõdurioskuste BVÕ 24. - 25. september toimus Võrumaa ja Põlvamaa naiskodukaitsjate sõdurioskuste BVÕ moodul. ← Eelmine Võru naised rabas müttamas Järgmine → Esmaabi BVÕ Sõdurioskuste BVÕ

Sõdurioskuste BVÕ

Anu Jõgeva 28. sept. 2011

24.- 25. september toimus Võrumaa ja Põlvamaa naiskodukaitsjate sõdurioskuste BVÕ moodul.

Sõdurioskuste BVÕ
Sõdurioskuste BVÕ

Selle aasta sõdurioskuste BVÕ viidi läbi taaskord looduses. Sellisel kujul juba teist korda kauni Kirikumäe järve äärsel alal.

Osalejaid Põlva ringkonnast viis liiget, Võrumaa kodutütardest seitse liiget ja Võrumaa ringkonna naisi oli kuus.

 

Alustasime juba varahommikul Kaitseliidu Võrumaa maleva ruumides sideõppega. Peale lõunasööki suundusime masinale ja sõit algas Kirikumäele. Järgnes pikk päev laagri üles seadmisega ja relvaõppega. Vastu õhtut keskkonnakaitse teemaline tund ja tööülesanded (patrull, telgikütmine) öiseks tegevuseks.

 

Ilmataat naiste vastu halastamatu, tublid laagrilised said nii vihma kui päikest vaheldumisi. See oli katsumus peaaegu kõigile, sest puhus kõle sügistuul ja vihma sadas pidevalt.

 

Pühapäeva hommik algas väikese häirega juba varastel hommikutundidel.

Järgnes riviõpe koos vormi kandmise eeskirjadega.

Nooremveebel Andres Loog jätkas päeva topograafia tundidega, maskeerimisega ja liikumisviisidega maastikul. See kõik oli ettevalmistus rännakuks Kirikumäelt Vastseliina vabadusausamba juurde, kus asetasime pärja ausamba jalamile.

Sõdurioskuste BVÕ
Sõdurioskuste BVÕ
Sõdurioskuste BVÕ
Sõdurioskuste BVÕ
Järgmine →
Esmaabi BVÕ

FastLion CMS

Sõdurioskuste BVÕ

Sõdurioskuste BVÕ

Selle aasta sõdurioskuste BVÕ viidi läbi taaskord looduses Sellisel kujul juba teist korda kauni Kirikumäe järve äärsel alal 24.- 25. september toimus Võrumaa ja Põlvamaa naiskodukaitsjate sõdurioskuste BVÕ moodul.

Sõdurioskuste BVÕ

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse