Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võru naise kangus Võru naise kangus 29. oktoobril toimus Kaitseliidu Võrumaa malevas sportlik laskejooks Kaitseliidu Võrumaa karikale 2011. Võru naise kangus

Võru naise kangus

Anu Jõgeva;Kaisa Peedosaar 13. nov. 2011

29. oktoobril toimus Kaitseliidu Võrumaa malevas sportlik laskejooks Kaitseliidu Võrumaa karikale 2011.

Võru naise kangus

Võistlusest võttis osa 42 osalejat. Naiskodukaitse esindajaks oli Marina Piirisild, alati rõõmsameelne ja täiesti uus tegija meie ridades. 

 

Marina võitsis Kaitseliidu sportlikul laskejooksul naiste arvestuses karika- see on väga tubli ja austust vääriv saavutus ühele nääpsukesele naisele. Võistelda tuli tal koos 41 noormehega nii joostes raskell liivasel taksitusrajal kui lastes relvast sihtmärg pihta. 

 

Marina liitus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnaga alles sellel aastal. Eelnevalt oli ta aastaid Kaitseliidu Põlvamaa ridades, kus Marina alutas oma teed 1998.a Kodukaitse noorliikmena. See ühing oli moodustatud Põlva Politsei prefektuuri juurde, nüüdseks enam seda pole. 

 

1999. a lõpetas Marina Põlva spordikooli laskmise erialal ning sellest ajast alates omab meistri klassi laskurimärki.

 

Marinalt küsides, mis on talle rõõmu pakkunud Naiskodukaitses olles, oli tema vastus järgmine: "Meeldivad inimesed, keda siiani olen kohanud. Meeldivad inimesed, kes väärtustavd midagi ja naudivad teiste seltskonda, teevad oma tegemistega midagi asjalikku ja vajalikku. Meeldib ka instruktor, kes on minu arvates oma ala fanatt".

 

Marina peres kasvab kaks poega, kes tihti käivad oma emaga NKK üritustel kaasas.

 

Võru naise kangus

FastLion CMS

Võru naise kangus

Võru naise kangus

Võistlusest võttis osa 42 osalejat Naiskodukaitse esindajaks oli Marina Piirisild, alati rõõmsameelne ja täiesti uus tegija meie ridades 29. oktoobril toimus Kaitseliidu Võrumaa malevas sportlik laskejooks Kaitseliidu Võrumaa karikale 2011.

Võru naise kangus

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse