Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viimane selle aastane BVÕ moodul... Viimane selle aastane BVÕ 5. -6. november toimus taaskord Põlvamaa ja Võrumaa ringkondade koostööna BVÕ moodul organisatsiooniõpe Vastseliina Suusabaasis. ← Eelmine Võru naise kangus Järgmine → Propagandaüritus Missos Viimane selle aastane BVÕ moodul. . .

Viimane selle aastane BVÕ moodul...

Anu Jõgeva 15. nov. 2011

5.-6. november toimus taaskord Põlvamaa ja Võrumaa ringkondade koostööna BVÕ moodul organisatsiooniõpe Vastseliina Suusabaasis.

Viimane selle aastane BVÕ moodul...

Instruktori tööd tegid seekord Tartu ringkonna liige Virge  Prank-Vijard ja Kadi Kass ning Võrumaa ringkonna liige Anu Jõgeva.


Osalejaid oli kokku 18 naist- neli Põlvamaalt ning ülejäänud 12 Võrumaalt.


Laupäeva õhtuks oli külla palutud Võrumaa Naiste Varjupaiga teemadel kõnelema Vastseliina jaoskonna tegevliige, kes ühtlasi on ka  Võrumaa Naiste Varjupaiga juhataja- Külli Piirisild.

 

Küllli on inimene, kes oskab ja julgeb asjadest rääkida õigete nimedega ja tema vestlused on kaasa haaravad ning sisukad. Meeldiv ja mõtlemapanev jutuajamine koos saunaga venis hilisõhtuste kui mitte öelda öötundideni.
 
Tagasiside lehtedelt selgus, et õppurite organisatsiooniteadlikkus kasvas. Veel meeldis osalejatele see, et üheskood arutleti NKK.d puutuvaid küsimusi ning üldse selle eluolu.

Viimane selle aastane BVÕ moodul...
← Eelmine
Võru naise kangus

FastLion CMS

Viimane selle aastane BVÕ

Viimane selle aastane BVÕ

Instruktori tööd tegid seekord Tartu ringkonna liige Virge Prank-Vijard ja Kadi Kass ning Võrumaa ringkonna liige Anu Jõgeva Osalejaid oli kokku 18 naist- neli Põlvamaalt ning ülejäänud 12 Võrumaalt 5.-6. november toimus taaskord Põlvamaa ja Võrumaa ringkondade koostööna BVÕ moodul organisatsiooniõpe Vastseliina Suusabaasis.

Viimane selle aastane BVÕ moodul. . .

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse