Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonnas toimetavad uued juhid Sakala ringkonnas toimetavad uued Naiskodukaitse Sakala ringkonnas on peetud kõik jaoskondade üldkoosolekud ning toimunud on ka ringkonnakogu. Mis siis muutus? Meil on juba mitu aastat nii, et hiljemalt veebruari keskpaigaks on kõik üldkoosolekud ja ka ringkonnakogu toimunud. See teeb jaanuarist küll üsna tiheda koosolekute kuu, aga nagu vanasõnagi ütleb: ”Mis täna tehtud, see homme hooleta!” Suur tänu Janele, Viivikale ja Evelinile ringkonna arengusse panustatud mõõtmatute tundide, hoole, ideede ja magamata öötundide eest! Uutele ja staa¾ikatele valitud liikmetele lennukaid ideid, mõistmist, kannatlikkust ja kuhjaga tegutsemislusti! ← Eelmine Tähistasime Tartu rahulepingu aastapäeva Järgmine → Pidupäev Viljandis Sakala ringkonnas toimetavad uued juhid

Sakala ringkonnas toimetavad uued juhid

13. veebr. 2024

Naiskodukaitse Sakala ringkonnas on peetud kõik jaoskondade üldkoosolekud ning toimunud on ka ringkonnakogu. Mis siis muutus? Meil on juba mitu aastat nii, et hiljemalt veebruari keskpaigaks on kõik üldkoosolekud ja ka ringkonnakogu toimunud. See teeb jaanuarist küll üsna tiheda koosolekute kuu, aga nagu vanasõnagi ütleb: ”Mis täna tehtud, see homme hooleta!”

Sakala ringkonnas toimetavad uued juhid

Üldkoosolekutega tegi tänavu otsa lahti Tarvastu jaoskond, mis kogunes juba 18. jaanuaril. Lisaks tavapärastele protseduuridele nagu tegevusaruande kinnitamine ja revisjoni aruande teadmiseks võtmine, leidsid aset ka valimised.

Tarvastu jaoskonna koosolek oli seekord eriline, sest jaoskonna liikmete arv kasvas üle 20 ning neil oli esimest korda võimalus valida ka revisjonikomisjon. Aga kõigest järgemööda. 

Tarvastu jaoskonnas valiti kolmeks aastaks juhatuse liikmeks Karmen Kanarbik, kaheks aastaks Liisi Kuusk ning asendusliikmeks Liina Pärtma. Ametikohalt astus tagasi Age Alas. Suur tänu Agele panustatud aja ja hoole eest! 

Revisjonikomisjoni tähtsat rolli hakkavad täitma Gerli Tafenau ja Catherine Grünbaum (kaheks aastaks), Marika Tafenau (üheks aastaks) ning Kairi Kärner asendusliikmeks.

Lennukaid ideid juhatuse uuele koosseisule ning teravat silma ja sulge revisjonikomisjonile!

 

Järgmisena, 29. jaanuaril, toimus Lõuna-Viljandi jaoskonna üldkoosolek.

Juba teine ametiaeg täitus jaoskonna aseesinaisel Liis Käsperil, tema asemele valiti kolmeks aastaks Esta Kivisild. Ametiaeg täitus ka juhatuse liikmel Maiki Imalal, tema asemele valiti kolmeks aastaks Rita Kipp. Juhatuse asendusliikmeks valiti üheks aastaks Sigrit Murdla.

Revisjonikomisjonis täitus ametiaeg Ene Sügaval, kes rõõmuga järgmisekski kolmeks aastaks tagasi valiti. Revisjonikomisjoni asendusliikmeks üheks aastaks valiti Inga Vutt.  

Suur tänu, kniks ja kummardus Liisile, Maikile ja Enele jaoskonna arengusse panustamise eest! Uutele juhtidele julget pealehakkamist ja tarmukaid ideid!

 

30. jaanuaril toimus Suure-Jaani jaoskonna üldkoosolek.

Väga pikk ametiaeg juhatuse liikmena täitus Egle Reinupil, kes on alates 2002. aastast tegutsenud Suure-Jaani jaoskonna juhatuses – seda nii juhatuse liikme, aseesinaise kui ka esinaisena. Egle asemele valiti kolmeks aastaks Krista Lillemäe.

Juhatuse asendusliikmeks üheks aastaks valiti Kaia Malõh.

 

Suur-suur aitäh Eglele panustatud aja ja hoole eest! Uuele koosseisule tuult tiibadesse, jaksu ja tegutsemisindu! 

 

1. veebruaril toimus Viljandi jaoskonna üldkoosolek.

Teine ametiaeg aseesinaisena täitus Erle Nõgenel, tema asemele valiti kolmeks aastaks Liina Soovere. Juhatuse liikme kohalt astus tagasi Anu Maidla, tema asemele valiti kaheks aastaks Anne Anton. Juhatuse asendusliikmeks üheks aastaks valiti Karina Annast.

Revisjonikomisjonis täitus teine ametiaeg Salli Järvel, temaasemele valiti kolmeks aastaks Ulvi Tatar ning asendusliikmeks üheks aastaks Salli Järve.

Suur tänu, kniks ja kummardus Erlele, Anule Mai-Lyle ja Sallile jaoskonna arengusse panustamise eest. Uutele juhtidele kuhjaga pealehakkamist ja tarmukaid ideid!5. veebruaril toimus Karksi jaoskonna üldkoosolek. 

Kolmas ametiaeg täitus jaoskonna aseesinaisel Elerin Öövelil, suure poolehoiuga valiti ta tagasi ka neljandaks ametiajaks. Juhatuse liikmena täitus ametiaeg Ebe Õnnel, tema asemele valiti kolmeks aastaks Tea Raidsalu. Jaoskonna asendusliikmeks valiti aastaks ajaks Ebe Õnne. 

Revisjonikomisjonis täitus kolm aastat Grete Varesel, kes valiti üksmeelselt tagasi. Revisjonikomisjoni ametikohalt astus tagasi Riin Laeneste, kelle asemele aastaks ajaks valiti Reelika Rull. Revisjonikomisjoni asendusliikmeks valiti üheks aastaks Leana Lemming.

Suur tänu Elerinile, Ebele, Gretele ja Riinule. Uutele ja staa¾ikatele juhtidele sära silmadesse ja krapsakat toimetamist! 

 

13. veebruaril toimus ringkonnakogu.

Teine ametiaeg täitus ringkonna esinaisel Jane Särjel ja aastane juhatuse liikme ametiaeg täitus Viivika Lepal 

Ringkonna esinaiseks kolmeks aastaks valiti rõõmuga tagasi Jane Särg

Uueks ringkonna juhatuse liikmeks valiti kolmeks aastaks Erle Nõgene. 

Asendusliikmeks üheks aastaks valiti Mari Mesipuu.

Lisaks täitus Evelin Lappalainenil ringkonna revisjonikomisjoni liikme ametiaeg, kes aga kohe kolmeks aastaks tagasi valiti, ringkonna revisjonikomisjoni asendusliikmeks üheks aastaks valiti Eve Jaanus

Naiskodukaitse keskkogu esindajaks valiti kolmeks aastaks Mariliis Tammeväli ja asendusliikmeks Rita Kipp.

 

Suur tänu Janele, Viivikale ja Evelinile ringkonna arengusse panustatud mõõtmatute tundide, hoole, ideede ja magamata öötundide eest!

Uutele ja staa¾ikatele valitud liikmetele lennukaid ideid, mõistmist, kannatlikkust ja kuhjaga tegutsemislusti!

 

Sakala ringkonnas toimetavad uued juhid
Järgmine →
Pidupäev Viljandis

FastLion CMS

Sakala ringkonnas toimetavad uued

Sakala ringkonnas toimetavad uued

Üldkoosolekutega tegi tänavu otsa lahti Tarvastu jaoskond , mis kogunes juba 18 jaanuaril Naiskodukaitse Sakala ringkonnas on peetud kõik jaoskondade üldkoosolekud ning toimunud on ka ringkonnakogu. Mis siis muutus? Meil on juba mitu aastat nii, et hiljemalt veebruari keskpaigaks on kõik üldkoosolekud ja ka ringkonnakogu toimunud. See teeb jaanuarist küll üsna tiheda koosolekute kuu, aga nagu vanasõnagi ütleb: ”Mis täna tehtud, see homme hooleta!”

Sakala ringkonnas toimetavad uued juhid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse