Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pidupäev Viljandis Pidupäev Viljandis 24. veebruar möödus meie kodulinnas pidulikult, südamlikult ja traditsioone järgides. Palju õnne meile kõigile! Tähtpäevad ← Eelmine Sakala ringkonnas toimetavad uued juhid Järgmine → Mis on kõige kaunim eestikeelne sõna? Pidupäev Viljandis

Pidupäev Viljandis

Tekst: Margit Kirss, Fotod: Gunnar Teas 25. veebr. 2024

24.veebruar möödus meie kodulinnas pidulikult, südamlikult ja traditsioone järgides.

Pidupäev Viljandis

Rongkäigu eel luges Viljandi linnapea manifesti ning pühalikkust tekitas Meeskoor Sakala poolt lauldud imekaunilt seatud „Meil aiaäärne tänavas”.

Loomulikult mõtleme me kõik sel päeval neile, kes kodumaa vabaduse eest on oma elu andnud ja nende mälestamiseks möödus ka vaikusehetk, mida Sakala Maleva Kaplan Peeter Parts kutsus veetma, olles tänanud ja õnnistanud kõiki inimesi, kes pidulikul päeval kohale olid tulnud.

Malevapealik Andres Lapp juhtis rongkäiku ja koos mindi Vabaduse platsile, kus lillepärjad leidsid oma koha Vabadussõja mälestussambal.

Traditsiooniliselt toimus Viljandi lauluväljakul perepäev, kus muuhulgas tutvustas Kaitseliit oma relvi ja masinaid.

Ergutused anti seekord üleSakala Malevas, kus ei puudunud ka sünnipäevale kohased kiluvõileivad ja pidusai.

Palju õnne meile kõigile!

Pidupäev Viljandis

FastLion CMS

Pidupäev Viljandis

Pidupäev Viljandis

Rongkäigu eel luges Viljandi linnapea manifesti ning pühalikkust tekitas Meeskoor Sakala poolt lauldud imekaunilt seatud „Meil aiaäärne tänavas” Loomulikult mõtleme me kõik sel päeval neile, kes kodumaa vabaduse eest on oma elu andnud ja nende mälestamiseks möödus ka vaikusehetk, mida Sakala Maleva Kaplan Peeter Parts kutsus veetma, olles tänanud ja õnnistanud kõiki inimesi, kes pidulikul päeval kohale olid tulnud 24.veebruar möödus meie kodulinnas pidulikult, südamlikult ja traditsioone järgides.

Pidupäev Viljandis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse