Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sadama jaoskond 2017. aastal Sadama jaoskond 2017 aastal See näitab, et tehakse õiget asja ja ainult paremaks saabki minna! Sadama jaoskond 2017. aastal

Sadama jaoskond 2017. aastal

2017.a jaoskonna juhatus:

Esinaise kt: Gertrud Väravas

Aseesinaine: Anneli Looken

Juhatuse liikmed: Anne Likold, Maarja Vesi, Liis Tint

 

2017. aasta ei erinenud oma eelkäijatest - jätkasime hoogsalt kasvamist ja ületasime aasta lõpuks 30 liikme piiri.

 

Motivatsiooniürituse raames korraldasime sellel aastal Männikul grilliõhtu koos kettagolfiga. Kuigi ilm oli veidi vihmane, ei takistanud see mõnusalt aega veetmast. Lisaks discgolfile oli meil võimalus ennast saunas soojendada ja teiste seltsis lauamänge mängida. „Tänu lasketiiru motivatsiooniüritusele sain julguse minna järgmise üritusena Tallinna ringkonna iganädalasele laskmisele lasketiirus, mis omakorda viis mu kokku mu uue hobiga – laskespordiga. Seega praegu napilt aastase NKK kogemusega ei suuda ma juba praegu elu ilma Naiskodukaitseta ette kujutada.” (Marit Viiding).

 

Lisaks sellele kogunes jaoskond juulis Megazone'i vabaajakeskuses, et maha pidada vägev laserilahing. Kokku kogunes kuus naist ja tegemist oli mõnusa pingeid maandava üritusega, mida peaks kindlasti uuesti kordama. „Uskumatu, kuid naised olid nii elevil, et tegime teise mängu veel! Emotsiooni jätkus pikaks ajaks, korralik trenn veel kauba peale.” (Katrin Poom, Tiina Käi)

Sadama jaoskond 2017. aastal

Ringkonna tasandil oli 2017. aastal Sadama jaoskonnal koos Nõmme jaoskonnaga korraldada evakuatsiooniõppus. Tegemist oli esimese korraga midagi sellist korraldada ja esimese korra kohta saab öelda, et tehti hea põhi, millelt edasi liikuda.

 

Sadama jaoskonna naised kuuluvad väga paljudesse erinevatesse erialagruppides ja jõuavad igale poole: Ekströmi marsile, Kevadtormile, Anname Au kampaaniat korraldama, Tallinna maleva laskevõistlustele, mh ka Tallinna ringkonna laskevõistlusele Jane Bond. 2017. aastal oli Naiskodukaitsel esmakordselt võimalus osaleda 24. veebruaril toimuval Eesti Vabariigi paraadil ja Sadama jaoskonnast osalesid seal mitu liiget. “Paraadiproovid toimusid tuisus ja tormis, kuid paraadipäeval saadud emotsioonid kaalusid kõik talutud raskused ja ebamugavused mitmetes kordades üle. Oli suur au ja uhke tunne sellel ajaloolisel sündmusel Naiskodukaitset esindada.” (Annely Koolmann)

Sadama jaoskond 2017. aastal
Annely Koolmann

Samuti olid meie naised 20. augustil Teletorni all organisatsiooni tutvustamas.

 

Seda, et jaoskonna naised jõuavad kõikjale, näitab ka üks suurimaid tunnustusi meie jaoskonnale: Tallinna ringkonna „Aasta naiskodukaitsja“ tiitli vääriliseks hinnati jaoskonna aseesinaine Anneli Looken. Lisaks temale said tunnustatud ka mitmed teised tublid liikmed ning loomulikult läbiviidud evakuatsiooniõppus. See näitab, et tehakse õiget asja ja ainult paremaks saabki minna!

FastLion CMS

Sadama jaoskond 2017 aastal

Sadama jaoskond 2017 aastal

2017 a jaoskonna juhatus: Esinaise kt: Gertrud Väravas Aseesinaine: Anneli Looken Juhatuse liikmed: Anne Likold, Maarja Vesi, Liis Tint 2017

Sadama jaoskond 2017. aastal

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse