Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaal tuleb turvaline jaanituli Saaremaal tuleb turvaline jaanituli Reedel, 22. juunil algusega kell 16 korraldavad Saaremaa ringkonna Pihtla naiskodukaitsjad koos Saaremaa Naiste ümarlaua, Eesti Maanaiste ühenduse Saare Naised, Kõljala kultuuriseltsi Kevade, Kaitseliidu, Politsei- ja piirivalveameti, Saare ohvriabikeskuse, esmaabiõpetaja Tiina Rüütli, Pihtla priitahtlike pritsumeeste ja maanteeameti Lääne regiooniga seminari „Naiste turvalisus ja naistevastase vägivalla ennetamine“, mille põhirõhk on tule ja ohutusega seonduval. Üritus toimub Saaremaal, Pihtla vallas Kõljala külaplatsil. ← Eelmine Saare maakonna aasta ema 2012 on pr Lia Hanso Järgmine → Saarlastel käisid külas soomlased Saaremaal tuleb turvaline jaanituli

Saaremaal tuleb turvaline jaanituli

Rita Loel 21. juunil 2012

Reedel, 22. juunil algusega kell 16 korraldavad Saaremaa ringkonna Pihtla naiskodukaitsjad koos Saaremaa Naiste ümarlaua, Eesti Maanaiste ühenduse Saare Naised, Kõljala kultuuriseltsi Kevade, Kaitseliidu, Politsei- ja piirivalveameti, Saare ohvriabikeskuse, esmaabiõpetaja Tiina Rüütli, Pihtla priitahtlike pritsumeeste ja maanteeameti Lääne regiooniga seminari „Naiste turvalisus ja naistevastase vägivalla ennetamine“, mille põhirõhk on tule ja ohutusega seonduval. Üritus toimub Saaremaal, Pihtla vallas Kõljala külaplatsil.

Saaremaal tuleb turvaline jaanituli

Soovime, et meie jaaniõhtud muudki Eesti rahvale olulised pidustused lõpeksid õnnelikult, seetõttu leidsime, et just enne pidustusi on paslik inimestele üht-teist meelde tuletada või hoopiski uusi ja värskeid teadmisi jagada ja on äärmiselt vahva, et kõik, keda tulla palusime, seda ka teevad. Naistega seotud vägivald on nii ohvriabi kui politsei teema, priitahtlikud pritsumehed ja päästeamet meenutavad, kuidas kustutada tuld käepäraste vahenditega, pr Tiina Rüütel (kellele muide Saaremaa naiskodukaitsjad andsid 2011. aastal auväärse maakonna aasta ema tiitli) räägib ja näitab praktikas, kuidas anda esmaabi põletuste, elektrilöökide ja vägivallast tingitud vigastuste puhul. Ohutust liiklemisest kõneleb liiklusohutuse peaspetsialist Maiu Välbe ning enesekaitsenippe jagavad kaitseliidu ja NKK esmaabitrennis käinud (eesotsas treener-instruktor Raivo Paasmaga). Saadaval on ka traditsiooniline NKK sõdurisupp ning kasulikke teadmisi jagatakse just senikaua, kuni kell 21 süüdatakse samas jaanituli.

FastLion CMS

Saaremaal tuleb turvaline jaanituli

Saaremaal tuleb turvaline jaanituli

Soovime, et meie jaaniõhtud muudki Eesti rahvale olulised pidustused lõpeksid õnnelikult, seetõttu leidsime, et just enne pidustusi on paslik inimestele üht-teist meelde tuletada või hoopiski uusi ja värskeid teadmisi jagada ja on äärmiselt vahva, et kõik, keda tulla palusime, seda ka teevad Naistega seotud vägivald on nii ohvriabi kui politsei teema, priitahtlikud pritsumehed ja päästeamet meenutavad, kuidas kustutada tuld käepäraste vahenditega, pr Tiina Rüütel (kellele muide Saaremaa naiskodukaitsjad andsid 2011 Reedel, 22. juunil algusega kell 16 korraldavad Saaremaa ringkonna Pihtla naiskodukaitsjad koos Saaremaa Naiste ümarlaua, Eesti Maanaiste ühenduse Saare Naised, Kõljala kultuuriseltsi Kevade, Kaitseliidu, Politsei- ja piirivalveameti, Saare ohvriabikeskuse, esmaabiõpetaja Tiina Rüütli, Pihtla priitahtlike pritsumeeste ja maanteeameti Lääne regiooniga seminari „Naiste turvalisus ja naistevastase vägivalla ennetamine“, mille põhirõhk on tule ja ohutusega seonduval. Üritus toimub Saaremaal, Pihtla vallas Kõljala külaplatsil.

Saaremaal tuleb turvaline jaanituli

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse