Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saare maakonna aasta ema 2012 on pr Lia Hanso Saare maakonna aasta ema Traditsiooniliselt emadepäeva eel korraldas NKK Saaremaa ringkond Saare maakonna aasta ema valimiste konkursi ja tänuürituse. 2012. aasta ema väärikas tiitel otsustati anda kuue lapse emale Lia Hansole, kes oma igapäevatööd teeb nii Kuressaare haiglas kui ka Kuressaare vanalinna koolis psühholoogina. ← Eelmine Uue hooaja esimene teeõhtu Järgmine → Saaremaal tuleb turvaline jaanituli Saare maakonna aasta ema 2012 on pr Lia Hanso

Saare maakonna aasta ema 2012 on pr Lia Hanso

AVALIKUD SUHTED

Traditsiooniliselt emadepäeva eel korraldas NKK Saaremaa ringkond Saare maakonna aasta ema valimiste konkursi ja tänuürituse. 2012. aasta ema väärikas tiitel otsustati anda kuue lapse emale Lia Hansole, kes oma igapäevatööd teeb nii Kuressaare haiglas kui ka Kuressaare vanalinna koolis psühholoogina.

Saare maakonna aasta ema 2012 on pr Lia Hanso
Saare maakonna aasta ema 2012 Lia Hanso.Foto Rita LoelRohkem pilte: http://foto.saartehaal.ee/thumbnails.php?album=649

11. mail Kuressaare linnuse kapiitlisaalis toimunud tänuüritusel andsid tiitli tänavusele väljavalitule üle Saare maavanem hr Kaido Kaasik ning NKK Saaremaa ringkonna esinaine pr Raili Nõgu. Tiitlile lisandus traditsiooniline lapitekk, mida seekord aitasid teha Aste ja Orissaare kodutütred.

On märkimisväärne, et aasta aastalt laieneb toetajate ring. Lisaks juba tavaks saanud Riigikogu esimehe pr Ene Ergma tunnustusele -  hõbesõlele ja tervitusele - olidtänavust aasta ema õnnitlema tulnud kolm Saaremaaga seotud riigikogu liiget - Kalle Laanet, Kajar Lember ja Urve Tiidus.

Saaremaa ringkond ütleb siinkohal tänusõnad kõigile, kes meie tagasihoidlikule, kuid väärikale üritusele õla alla panid. Erilised tänusõnad kuuluvad aga avalike suhete rühma poolt meie patroonile pr Dagmar Mattiisenile ning Kuressaare muusikakooli väikestele keelpillilastele õp Laine Sepa klassist. Samuti Saaremaa Noorte Naiste-Noorte Meeste Kristlikule ühingule, 18. Kuressaare kammermuusika päevadele, Kuressaare linnateatrile, Saaremaa malevale, MTÜ Reservkorpusele, massöör Kaia Latkinile, Saaremaa omavalitsuste Liidu ja Pöide valla ning Kuressaare haigla inimestele, Saaremaa muuseumile, Reformierakonnale, Sotsidele, Talia OÜ-le. OÜ Lillekojale, spaahotellidele GoSpa ja Arensburg, Kuressaare lions klubile, ja meie truudele meediapartneritele - ajalehele Saarte Hääl ja raadio Kadi, ning loomulikult suure vaeva nägijaile - meie oma tegevliikmetele!

NKK Saaremaa ringkond korraldas aasta ema valimisi 6. korda. Varem on tiitel antud pr Monica Kallasele Kihelkonnalt, pr Liili Aderile Mustjalast, pr Marit Tarkinile Kuressaarest, pr Anu Rannamale Kuressaarest, pr Tiina Rüütelile Kuressaarest. Kokku on Saare maakonna aasta emadel muide 21 last. Sügisel, enne isadepäeva, saab Saaremaa ka kuuenda aasta isa.

FastLion CMS

Saare maakonna aasta ema

Saare maakonna aasta ema

Saare maakonna aasta ema 2012 Lia Hanso Foto Rita Loel Rohkem pilte: http://foto Traditsiooniliselt emadepäeva eel korraldas NKK Saaremaa ringkond Saare maakonna aasta ema valimiste konkursi ja tänuürituse. 2012. aasta ema väärikas tiitel otsustati anda kuue lapse emale Lia Hansole, kes oma igapäevatööd teeb nii Kuressaare haiglas kui ka Kuressaare vanalinna koolis psühholoogina.

Saare maakonna aasta ema 2012 on pr Lia Hanso

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse