Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab Pühapäeval, 11. märtsil kogunesid Saaremaa naiskodukaitsjad aasta tähtsaimale koosolekule – ringkonnakogule. Vaadati tagasi 2017. aastale ja arutleti, mis läks edukalt ning milliseid valdkondi saaks edasi arendada ja parandada. Ringkonnakogule omaselt toimusid mitmed valimised. Pilt: Kadri Paomees Avalikud suhted Koostöö Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Minu naine on naiskodukaitsja ehk Meite mehed oma naestest Järgmine → Esimene kohtumine oma jaoskonna liikmetega Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr

Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr

Eve Tuisk, Saaremaa rk 11. märtsil 2018

Pühapäeval, 11. märtsil kogunesid Saaremaa naiskodukaitsjad aasta tähtsaimale koosolekule – ringkonnakogule. Vaadati tagasi 2017. aastale ja arutleti, mis läks edukalt ning milliseid valdkondi saaks edasi arendada ja parandada. Ringkonnakogule omaselt toimusid mitmed valimised.

Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr
Ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr. Pilt: Kadri Paomees

On rõõm tõdeda, et ringkonna esinaisena jätkab ka järgmised kolm aastat senine esinaine Mare Kirr. Teda toetavad ringkonna juhatuses jätkuvalt Ellen Kask, Reena Ley ja juhatusse tagasi valitud Taimi Kiissa. Uue liikmena asub juhatuses toimetama Kuressaare jaoskonna esinaine Piret Pruul, kes ühtlasi valiti ka ringkonna aseesinaiseks. Senine aseesinaine ja ringkonna juhatuse liige Eve Tuisk teiseks ametiajaks juhatusse ei kandideerinud.

Revisjonikomisjonis sai aeg täis Evely Aavikul, kelle asemel valiti uueks liikmeks Siivi Kaasik. Revisjonikomisjonis jätkavad oma tööd veel ka Maiu Välbe ja Maarja-Liis Milter.

 

Ringkonnakogul osales 28 hääleõiguslikku naiskodukaitsjat ja 4 külalist.

Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr
Pilt: Kadri Paomees

FastLion CMS

Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab

Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab

Ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr Pilt: Kadri Paomees On rõõm tõdeda, et ringkonna esinaisena jätkab ka järgmised kolm aastat senine esinaine Mare Kirr Pühapäeval, 11. märtsil kogunesid Saaremaa naiskodukaitsjad aasta tähtsaimale koosolekule – ringkonnakogule. Vaadati tagasi 2017. aastale ja arutleti, mis läks edukalt ning milliseid valdkondi saaks edasi arendada ja parandada. Ringkonnakogule omaselt toimusid mitmed valimised.

Saaremaa ringkonna esinaisena jätkab Mare Kirr

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse