Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva ringkond valis endale uued juhid Põlva ringkond valis endale Eile, 10. märtsil, toimus Põlva ringkonnakogu kodukohvikus Tillu. Seekordne ringkonnakogu oli eriline ja pidulik, sest valiti uus esinaine ja aseesinaine. Külalisena osales ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming koos pisikese abilisega. Palju õnne ja edu uuele ringkonna esinaisele, aseesinaisele, juhatuse ning revisjonikomisjoni liikmetele järgnevaks kolmeks aastaks! Foto: Põlva ringkond ← Eelmine Minu esimene baasväljaõppe moodul - ohutushoid Järgmine → Põlva ringkonna EvakR astub suuri samme iseseisva toimimise poole Põlva ringkond valis endale uued juhid

Põlva ringkond valis endale uued juhid

Põlva ringkond 11. märtsil 2023

Eile, 10.märtsil, toimus Põlva ringkonnakogu kodukohvikus Tillu. Seekordne ringkonnakogu oli eriline ja pidulik, sest valiti uus esinaine ja aseesinaine. Külalisena osales ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming koos pisikese abilisega.

Toimusid ringkonna esinaise ja aseesinaise valimised. Senine esinaine Kersti Kõrge juhtis ringkonda kolm aastat, sama kaua oli ametis ka aseesinaine Kristel Pehk.  Ühehäälselt valiti uueks esinaiseks Kristel Pehk ja aseesinaiseks Kristi Johanson, kes mõlemad on Orajõe jaoskonnast.

Põlva ringkond valis endale uued juhid
Vasakult: värske aseesinaine Kristi Johanson, esinaine Kristel Pehk ja senine esinaine Kersti Kõrge. Foto: Kairi Kirotosk
Põlva ringkond valis endale uued juhid
Kristel Pehk ja Kersti Kõrge. Foto: Kairi Kirotosk

Uus esinaine Kristel Pehk on Naiskodukaitse liige olnud aastast 2013. Ta on olnud varasemalt ringkonna revisjonikomisjonis, ringkonna juhatuses ja ringkonna aseesinaine.  Kolm aastat tagasi, 2020. aasta alguses oli tema üks eestvõtjatest Orajõe jaoskonna loomisel ning Kristel valiti selle aseesinaiseks. Lisaks sellele kuulub ta avalike suhete, esmaabi -ja toitlustusgruppi ning on evakuatsioonirühma pealik. Kristel on tegutsenud esmaabi ja organisatsiooniõpetuse instruktorina. Ringkonna esinaisena lubas Kristel keskenduda koostööle erinevate jaoskondade vahel.

Uus aseesinaine Kristi Johanson on olnud Naiskodukaitse liige üheksa aastat. Naiskodukaitsesse sattus Kristi tänu sõbrannale, kes kutsus liituma, kuna hädasti oli vaja sportlikku liiget ringkonda esindama. Kristi on olnud Põlva jaoskonna juhatuses, Orajõe jaoskonna loomise juures ja selle jaoskonna esinaine ning evakuatsioonirühmas on staabiassistent. Suuresti tema eestvõtmisel loodi Põlva ringkonna sporditoimkond. Uue aseesinaisena tõi Kristi samuti välja jaoskondade ja ringkonna vahel ühendava lüli olulisuse.

Põlva ringkond valis endale uued juhid
Airi Tooming andis senisele esinaisele Kersti Kõrgele üle Haapsalu salli. Foto: Kairi Kirotosk

Lisaks uuele esinaisele ja aseesinaisele valiti ka kaks uut juhatuse liiget ja asendusliige. Uute juhatuse liikmetena alustavad tööd Marika Rehemets Põlva jaoskonnast ja Ave Arens Räpina jaoskonnast, asendusliikmeks valiti Kati Liibert Kanepi jaoskonnast. Juhatuses jätkab tööd Jaanika Mihelson Orajõe  jaoskonnast.

Suur aitäh senisele esinaisele Kersti Kõrgele ja juhatuse liikmetele Esti Taalile ja Sille Rebasele.

Ka revisjonikomisjonis toimusid muudatused: uute põhiliikmetena alustavad tööd Esti Taal ja Katrin Sakson Orajõe jaoskonnast ning asendusliikmena Liane Erik Kanepi jaoskonnast. Tööd jätkab Tuulike Mölder Kanepi jaoskonnast.

 

Suur aitäh senistele revisjonikomisjoniliikmetele Anu Käisile ja Kaili Mertsinale.

Palju õnne ja edu uuele ringkonna esinaisele, aseesinaisele, juhatuse ning revisjonikomisjoni liikmetele järgnevaks kolmeks aastaks!

 

Põlva ringkond valis endale uued juhid
Foto: Põlva ringkond

FastLion CMS

Põlva ringkond valis endale

Põlva ringkond valis endale

Toimusid ringkonna esinaise ja aseesinaise valimised Senine esinaine Kersti Kõrge juhtis ringkonda kolm aastat, sama kaua oli ametis ka aseesinaine Kristel Pehk Eile, 10.märtsil, toimus Põlva ringkonnakogu kodukohvikus Tillu. Seekordne ringkonnakogu oli eriline ja pidulik, sest valiti uus esinaine ja aseesinaine. Külalisena osales ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming koos pisikese abilisega.

Põlva ringkond valis endale uued juhid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse