Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tõttab appi igas olukorras ehk Saaremaa neljas ohutuspäev Naiskodukaitse tõttab appi igas Laupäeval, 6. septembril osalesid meie ringkonna naiskodukaitsjad Saaremaa ohutuspäeval. Ehkki üks esimesi küsimusi meie telkkonnale oli: „Kus on supikatel?“, läksime me sel korral välja natuke teise eesmärgiga. Tahtsime näidata organisatsiooni seost igapäevaturvalisusega. Kuna inimene õpib kõige paremini ise aktiivselt kaasa mõeldes ja tegutsedes, palusime ohutuspäevalistel loosimängus vastata küsimusele, kuidas on Naiskodukaitse erialagrupid seotud igapäevaturvalisusega ning kuidas on seda Kaitseliit. Vastajaid oli palju – eelkooliealistest lastest auväärses eas vanahärradeni. Ja oma arvamus oli igaühel! Rohkem pilte on võimalik vaadata meie ringkonna FB-lehelt! ← Eelmine Vilsandi talvematk Järgmine → Meeldjääv õhtu vahva seltskonna ja seente seltsis Naiskodukaitse tõttab appi igas olukorras ehk Saaremaa neljas ohutuspäev

Naiskodukaitse tõttab appi igas olukorras ehk Saaremaa neljas ohutuspäev

Eve Tuisk, Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna avalike suhete grupi juht

Laupäeval, 6. septembril osalesid meie ringkonna naiskodukaitsjad Saaremaa ohutuspäeval. Ehkki üks esimesi küsimusi meie telkkonnale oli: „Kus on supikatel?“, läksime me sel korral välja natuke teise eesmärgiga. Tahtsime näidata organisatsiooni seost igapäevaturvalisusega. Kuna inimene õpib kõige paremini ise aktiivselt kaasa mõeldes ja tegutsedes, palusime ohutuspäevalistel loosimängus vastata küsimusele, kuidas on Naiskodukaitse erialagrupid seotud igapäevaturvalisusega ning kuidas on seda Kaitseliit. Vastajaid oli palju – eelkooliealistest lastest auväärses eas vanahärradeni. Ja oma arvamus oli igaühel!

Naiskodukaitse tõttab appi igas olukorras ehk Saaremaa neljas ohutuspäev
Kaitseliit ja Naiskodukaitse ühendasid jõud – ja tegevust jagus igaühele! Foto: Kadri Paomees
Naiskodukaitse tõttab appi igas olukorras ehk Saaremaa neljas ohutuspäev
Peredele korraldatud miinivälja ületamise mäng tekitas palju elevust ning samas pani turvalisusele teise pilguga vaatama. Foto: Kadri Paomees

 

Naiskodukaitse on igal pool kohal meditsiiniga, nad juhatavad lapsi ja on politsei parem käsi.

 

Naiskodukaitsjad õpetavad noori, et nad metsas hakkama saaks. Oluline on enda ning teiste ohutus.

 

Naiskodukaitsjad kontrollivad, et ei tarbitaks narkootikumi.

 

Kõik Naiskodukaitse erialagrupid on toeks, kui Eestit peaks mingi oht ähvardama. Kõik need oskused ja maailmavaade, mida Naiskodukaitse naistes/tüdrukutes arendavad, aitavad meil jõuda iseseisvate, hakkamasaavate ja aktiivsete inimesteni.

 

Naiskodukaitsjad kaasavad oma tegevustesse juba lapsi, et elaksime turvalises Eestis.

 

Arvan, et nad tõttavad appi igas olukorras ja nii, kuidas neil just parasjagu võimalik.

 

Nad suhtlevad kogu aeg inimestega ja annavad alati nõu ja abi.

 

Nendel on vastav meditsiiniline väljaõpe ja nad oskavad hädasolijat aidata.

 

Noortejuhid süstivad noortesse õigeid elustiile ja väärtushinnanguid.

 

Naiskodukaitsjad kasvatavad rahva kaitsetahet, suurendavad naiste ühiskondlikku aktiivsust ja väärtustavad pere ja naiste rolli ühiskonnas.

 

Naiskodukaitsjad ON valmis abistama riiki, kui peaks olema sõjaseisukord.

 

Naiskodukaitsjad aitavad inimesi, kui nad on hädas.

 

 

Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna avalike suhete grupil on nüüd kuhjaga mõtteainet. Ohutuspäeval saadud tagasiside näitab ilmekalt, mida meist teatakse ja mida pigem mitte. 

 

Ohutuspäeva korraldati sel aastal juba neljandat korda. Naiskodukaitsjad osalesid sellel kolmandat korda. Ürituse peakorraldaja on päästeameti Lääne päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialist Kätlin Poopuu.

 

Rohkem pilte on võimalik vaadata meie ringkonna FB-lehelt!

← Eelmine
Vilsandi talvematk

FastLion CMS

Naiskodukaitse tõttab appi igas

Naiskodukaitse tõttab appi igas

Kaitseliit ja Naiskodukaitse ühendasid jõud – ja tegevust jagus igaühele! Foto: Kadri Paomees Peredele korraldatud miinivälja ületamise mäng tekitas palju elevust ning samas pani turvalisusele teise pilguga vaatama Foto: Kadri Paomees Naiskodukaitse on igal pool kohal meditsiiniga, nad juhatavad lapsi ja on politsei parem käsi Laupäeval, 6. septembril osalesid meie ringkonna naiskodukaitsjad Saaremaa ohutuspäeval. Ehkki üks esimesi küsimusi meie telkkonnale oli: „Kus on supikatel?“, läksime me sel korral välja natuke teise eesmärgiga. Tahtsime näidata organisatsiooni seost igapäevaturvalisusega. Kuna inimene õpib kõige paremini ise aktiivselt kaasa mõeldes ja tegutsedes, palusime ohutuspäevalistel loosimängus vastata küsimusele, kuidas on Naiskodukaitse erialagrupid seotud igapäevaturvalisusega ning kuidas on seda Kaitseliit. Vastajaid oli palju – eelkooliealistest lastest auväärses eas vanahärradeni. Ja oma arvamus oli igaühel!

Naiskodukaitse tõttab appi igas olukorras ehk Saaremaa neljas ohutuspäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse