Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie tubli suusaäss Sirli Hanni Meie tubli suusaäss Sirli Nüüd, kui kevad juba endast pisut märku annab on sobiv teha kokkuvõtteid suusahooajast. Nimelt ühest väga edukast suusahooajast Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas, ning ühe ääretult tubli suusataja Sirli Hanni saavutustest. aastal Meie tubli suusaäss Sirli Hanni

Meie tubli suusaäss Sirli Hanni

Merlit Aldo¹in 9. märtsil 2019

Nüüd, kui kevad juba endast pisut märku annab on sobiv teha kokkuvõtteid suusahooajast. Nimelt ühest väga edukast suusahooajast Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas, ning ühe ääretult tubli suusataja Sirli Hanni saavutustest.

Meie tubli suusaäss Sirli Hanni
Sirli Hanni vastu võtmas kingitust Kaitseväe juhatajalt - Pilt KV fotogaleriist

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tegevliige Sirli Hanni on osalenud 2019.aasta veebruaris mitmetel võistlustel ning toonud sealt auhinnalisi kohti.

 

Jõustruktuuride patrullvõistlus, mis toimus 01.02.2019, osales Sirli Võrumaa maleva võistkonna koosseisus ning andis oma panuse, tulemuseks II koht.

 

Juba nelja päeva pärast algas Baltic Open Military Winter Sport Games võistlus, mis kestis 05.-07.02.2019. Sellelt võistluselt tõi Sirli koju kolm kuldmedalit. Võistlusaladeks olid individuaalne laskesuusatamise sprint, mixed realy laskesuusatamine ning mixed realy murdmaasuusatamine.

  

Päev puhkust ning 09.02.2019 juba kodumaleva korraldataval KL MV suusatamises saavutas ta murdmaa teatesuusatamises I koha ning murdmaasuusatamises naiste arvestuses III koha.

  

20.02.2019 Kaitseväe meistrivõistlustel murdmaa- ja patrullsuusatamises saavutas Sirli esimese koha naiste arvestuses (5km).

  

24.02.2019 Vabariigi aastapäeva tänüritusel andis Võrumaa maleva pealik mjr Urmas Vahter Sirlile üle Võrumaa maleva aasta sportlase 2018 aasta tiitli (naiste arvestuses) ning 27.02.2019 autasusatas Sirlit ka KV juhataja kol. Martin Herem.

„Teis on püsivust ja tahtejõudu tegeleda spordialaga ning mitte viriseda. Mitte keegi ei sünni maailmameistriks – on andekaid ja vähem andekaid, aga ülespoole tõuseb ainult läbi tõsise töö. Minu sügav lugupidamine teie vastu, kes te oma valdkonnas olete saavutanud märkimisväärseid kohti,“ ütles parimaid autasustanud kaitseväe juhataja kindralmajor Martin Herem.     

Sirli ise ütleb: “ On au olla nende seas!”.

 

Oleme Sinu üle ääretult uhked ja õnnelikud, et kuulud meie hulka Sirli!

 

FastLion CMS

Meie tubli suusaäss Sirli

Meie tubli suusaäss Sirli

Sirli Hanni vastu võtmas kingitust Kaitseväe juhatajalt - Pilt KV fotogaleriist Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna tegevliige Sirli Hanni on osalenud 2019 aasta veebruaris mitmetel võistlustel ning toonud sealt auhinnalisi kohti Nüüd, kui kevad juba endast pisut märku annab on sobiv teha kokkuvõtteid suusahooajast. Nimelt ühest väga edukast suusahooajast Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas, ning ühe ääretult tubli suusataja Sirli Hanni saavutustest.

Meie tubli suusaäss Sirli Hanni

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse