Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Esmaabi baasväljaõppe 2019. aastal Esmaabi baasväljaõppe 2019 aastal 2-3. märtsil toimus Võrumaa ringkonnas baasväljaõppe II moodul: esmaabi. Mooduli läbiviimis tulemusena suurenes kogukonna turvalisus naiskodukaitsjate näol, kellel on oskus ja julgus anda esmaabi ning reageerida ootamatus olukorras. NKK Võrumaa ringkonna kogust ← Eelmine Meie tubli suusaäss Sirli Hanni Järgmine → Naistepäevajärgne motivatsioon räätsadel Esmaabi baasväljaõppe 2019. aastal

Esmaabi baasväljaõppe 2019. aastal

Eleri Dräbtsinski 12. märtsil 2019

2-3. märtsil toimus Võrumaa ringkonnas baasväljaõppe II moodul: esmaabi.

Mooduli läbiviimis tulemusena suurenes kogukonna turvalisus naiskodukaitsjate näol, kellel

on oskus ja julgus anda esmaabi ning reageerida ootamatus olukorras.

Esmaabi baasväljaõppe 2019. aastal
NKK Võrumaa ringkonna kogust
Esmaabi baasväljaõppe 2019. aastal
NKK Võrumaa ringkonna kogust

Laupäeva hommikul kogunes 8 õppurit, et osaleda esmaabi baasväljaõppel. Õppurite seas oli neid, kes tulid oma teadmisi meelde tuletama, neid kes osalesid esmakordselt, üks kodutütar ning üks naiskodukaitsja Kanepi jaoskonnast.


Instruktoriteks olid oma ringkonna inimesed, kellest 2 sooritas antud kuupäevadel esmaabi instruktori kursuse praktikat. Mõne aja pärast on Võrumaal ametlikult juures kaks uut esmaabi instruktorit, kellest üks on naiskodukaitse liige (Eleri Dräbtsinski) ja teine Kaitseliidu Võrumaa malevast.


Esimesel päeval keskenduti teooriale, teisel päeval situatsioonidele. Hajutamine ja situatsioonülesanded on õppuritele alati meeldinud ning tekitanud suurt elevust ning omavahelist arutelu.

 

Lahendati kokku 8 situatsioonülesannet, millest üks toimus esimesel päeval „äkkrünnakuna“ , kus instruktorid olid kannatanuteks ja kursantidele tuli ülesanne ootamatult. Väga hea ergutus enne sööki. 


Kursuslastele meeldis, et tekkis arutelu ja oli võimalus küsida ja kaasa rääkida. Kõik said rääkida oma kogemustest ja seostest esmaabiga.


Suur tänu instruktoritele: Pille Blum, Marina Kõva, Kristel Otstavel ja Toomas Tammiste.

Esmaabi baasväljaõppe 2019. aastal
NKK Võrumaa ringkonna kogust

FastLion CMS

Esmaabi baasväljaõppe 2019 aastal

Esmaabi baasväljaõppe 2019 aastal

NKK Võrumaa ringkonna kogust NKK Võrumaa ringkonna kogust Laupäeva hommikul kogunes 8 õppurit, et osaleda esmaabi baasväljaõppel Õppurite seas oli neid, kes tulid oma teadmisi meelde tuletama, neid kes osalesid esmakordselt, üks kodutütar ning üks naiskodukaitsja Kanepi jaoskonnast 2-3. märtsil toimus Võrumaa ringkonnas baasväljaõppe II moodul: esmaabi.Mooduli läbiviimis tulemusena suurenes kogukonna turvalisus naiskodukaitsjate näol, kellelon oskus ja julgus anda esmaabi ning reageerida ootamatus olukorras.

Esmaabi baasväljaõppe 2019. aastal

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse