Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula rannas Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula 23. juunil tähistas Võrumaa malev maakaitsepäeva Tamula rannas aktiivse perepäevana, kus toimus ka Kaitseliidu relvastuse ja varustuse näitus. Sel aastal olid külalisteks ka USA õhudessantväelased oma tulejuhtimissoomuki ja luuresoomukiga. Võrumaa ringkonna Naiskodukaitse pakkus sõdurisuppi ja korraldas õnneloosi, kus iga loos võitis. ← Eelmine BVÕ toitlustamise moodul Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas Järgmine → Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula rannas

Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula rannas

Liis Kivila 30. juunil 2015

23.juunil tähistas Võrumaa malev maakaitsepäeva Tamula rannas aktiivse perepäevana, kus toimus ka Kaitseliidu relvastuse ja varustuse näitus.
Sel aastal olid külalisteks ka USA õhudessantväelased oma tulejuhtimissoomuki ja luuresoomukiga. Võrumaa ringkonna Naiskodukaitse pakkus sõdurisuppi ja korraldas õnneloosi, kus iga loos võitis.

Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula rannas

Üritus algas sooja päikesepaistega ning juba algusminutitel oli Naiskodukaitse telgiesine rahvarohke. Õnneloosiga proovisid maakaitsepäeval osalejad võita erinevaid auhindu, sest neid oli paljudelt Võrumaa ettevõtetelt. Auhindu oli nii suuremaid kui ka väiksemaid ning nende sponsoriteks olid järgnevad ettevõtted:

 

AS Eesti Pagar, Eckerö Line, Kubija hotell-loodusspaa, Ränduri Külalistemaja & Pubi, Õlle 17 ja Tamula rannabangalo, Mõisa Ait Külalistemaja & Pubi, Taarapõllu talu OÜ, Võrumaa kutsehariduskeskus, AS Võru täht, Võrumaa muuseum, Võrumaa keskraamatukogu, Võrumaa Arenguagentuur AS, Võrumaa Partnerluskogu MTÜ, Maarika Lilleseaded, Valio Eesti AS, Võru Tarbijate Ühistu, Magaziin, OÜ Charlot ja Gramet OÜ.

 

Siinkohal tänab Võrumaa ringkonna Naiskodukaitse sponsoreid, kelle toel ja abil õnnestus koguda loteriipiletite müügiga peaaegu 600€. Heategevusloterii tuludega korraldavad naised Tilsi Lastekodu lastele paaripäevase laagri.

 

Maakaitsepäeval pakkusid naiskodukaitsjad ka sõdurisuppi, mille muutis maitsvaks toitlustusgrupp, kes valmistas süüa südamega. Ka külalised USA-st kiitsid naiste suppi ülivõrdes mitmeid kordi. Kui lastel olid kõhud täis, siis ootas neid näomaalingute tegemine. Sel aastal maalis Mari-Liis Teppo lisaks Eesti lipule ka muid erinevaid kujundeid ja mustreid. Nii olidki lapsed naerul suuga ja rõõmsalt värvilised.

 

Üle-eestilist võidupüha tähistati piduliku paraadi ja rivistusega Hiiumaal ning Tamula rannas toimunud maakaitsepäeva lõpetuseks tõid tule naiskodukaitsja Marje Kangro ja kaitseliitlane Aivar Kroonmäe. Nii jõudis Hiiumaal süüdatud võidutuli ka Võrumaale ja paljude külaliste koduaedadesse.

Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula rannas

FastLion CMS

Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula

Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula

Üritus algas sooja päikesepaistega ning juba algusminutitel oli Naiskodukaitse telgiesine rahvarohke Õnneloosiga proovisid maakaitsepäeval osalejad võita erinevaid auhindu, sest neid oli paljudelt Võrumaa ettevõtetelt 23.juunil tähistas Võrumaa malev maakaitsepäeva Tamula rannas aktiivse perepäevana, kus toimus ka Kaitseliidu relvastuse ja varustuse näitus. Sel aastal olid külalisteks ka USA õhudessantväelased oma tulejuhtimissoomuki ja luuresoomukiga. Võrumaa ringkonna Naiskodukaitse pakkus sõdurisuppi ja korraldas õnneloosi, kus iga loos võitis.

Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula rannas

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse