Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal Avalike suhete ja ajaloo 23. - 25. 10. toimub Hiiumaal Palade Põhikoolis avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus. Võistluse korraldajaks ja läbiviijaks on NKK Lääne ringkond. Võistlustules osaleb kokku 11 ringkonda üle Eesti, nende seas Võrumaalt pistavad teistega rinda Ruth Maadla, Jaanika Sild ja Karme Hain. Täname korraldajaid ja peatse kohtumiseni, Võrumaa ringkonna esindajad ← Eelmine Maakaitsepäeva tähistamine Võrus Tamula rannas Järgmine → Rahvusvaheline merepääste õppus Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

Karme Hain 25. okt. 2015

23. - 25.10. toimub Hiiumaal Palade Põhikoolis avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus. Võistluse korraldajaks ja läbiviijaks on NKK Lääne ringkond. Võistlustules osaleb kokku 11 ringkonda üle Eesti, nende seas Võrumaalt pistavad teistega rinda Ruth Maadla, Jaanika Sild ja Karme Hain.

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

 

 

Võistlus algas juba reedel, enne võistluspaika jõudmist, kui praamisõidu ajal tuli intervjueerida reisijaid. Õnneks oli reisijaid palju ja selle ülesande täitmine ei osutunud keeruliseks.

 

 

 

Laupäeva esimesel poolel pidime koostama lühikese filmiklipi väljaloositud teemadel. Meie võistkonnale osutus teemaks "Vastutus". Klipi tegemine oli uus ja põnev kogemus.

 

Pärastlõunane aeg oli meil sisustatud Hiiumaa Militaarmuuseumis. Peale väikest lühitutvustust pidime lahendama viktoriini, mille vastused olid peidetud muuseumi territooriumile. Edasi viidi meid Tahkuranna tuletorni juurde, kuhu on püstitatud mälestusmärk Estonia laevas hukkunud lastele. Kõik ringkonnad süütasid nende mälestuseks ka küünlad.

 

Samal ajal liikusid mõtted juba viimase ülesande - pühapäevase messiboksi presentatsiooni juurde. Plaan oli ennast, kui Naiskodukaitsjaid, esitleda kolme erineva tegevuse kaudu - laskmine (mängupüssist täpsuse laskmine), toidu valmistamine (kama ja jogurti degusteerimine) ja käsitöö (kapimagnetite ja peeglite valmistamine).

 

Kuigi päev oli pikk ja väsitav, on siiski olnud võistlus väga toimekas, lõbus ja hariv.

 

 

Täname korraldajaid ja peatse kohtumiseni, 

Võrumaa ringkonna esindajad

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal
Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

FastLion CMS

Avalike suhete ja ajaloo

Avalike suhete ja ajaloo

Võistlus algas juba reedel, enne võistluspaika jõudmist, kui praamisõidu ajal tuli intervjueerida reisijaid Õnneks oli reisijaid palju ja selle ülesande täitmine ei osutunud keeruliseks 23. - 25.10. toimub Hiiumaal Palade Põhikoolis avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus. Võistluse korraldajaks ja läbiviijaks on NKK Lääne ringkond. Võistlustules osaleb kokku 11 ringkonda üle Eesti, nende seas Võrumaalt pistavad teistega rinda Ruth Maadla, Jaanika Sild ja Karme Hain.

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse