Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu seiklushoov 2016 Kaitseliidu seiklushoov 2016 Laupäeval, 13. augustil, toimus Keilas Hoovilugude päev, mis oli sel aastal pühendatud Suveolümpiale. Ka sel aastal osales hoovilugudes Kaitseliidu Seiklushoov, mida korraldasid Kaitseliidu Keila kompanii, Naiskodukaitse Keila jaoskond ja Kodutütarde ning Noorte Kotkaste Keila rühm. Kettaheide maamiiniga Foto: AIta Viigi Avalikud suhted Kodutütred Kultuur Sport Toitlustamine Uued liikmed ← Eelmine Keila jaoskonna meditsiiniõppus Järgmine → Sportlik nädalavahetus Valgas Kaitseliidu seiklushoov 2016

Kaitseliidu seiklushoov 2016

kodutütar Käti Haljasoks 15. augustil 2016

Laupäeval, 13.augustil, toimus Keilas Hoovilugude päev, mis oli sel aastal pühendatud Suveolümpiale. Ka sel aastal osales hoovilugudes Kaitseliidu Seiklushoov, mida korraldasid Kaitseliidu Keila kompanii, Naiskodukaitse Keila jaoskond ja Kodutütarde ning Noorte Kotkaste Keila rühm.

Kaitseliidu seiklushoov 2016
Naiskodukaitse loterii pakkus suurt huvi ja enamus meenetest leidis ka uue omanikuFoto: Aita Viigi
Kaitseliidu seiklushoov 2016
Keila linanpea Enno Fels ulatab sportliku meene Keila malevkonnapealikule Priit LuureLEFoto: Valdur Vacht
Kaitseliidu Seiklushoov toimis nii:
Maja ees anti osalejatele nn legend ning ülesandeks oli leida hoovilt 10 sõna, mille esitähtedest pidi kokku saama sõna KODUTÜTRED.
 
Selleks tuli kaasa teha laskmises, kiirusülesannetes, lahendada köögiviktoriini, transportida kannanut ja täita teisi ülesandeid.
 
Külastajad said nautida värskes õhus toimuvat tegevust ning tutvuda Kaitseliiduga.
 
Laupäeva hommikul oli Aia tn maja korraldajatest täis juba kell 7.30 hommikul - Kaitseliitlased panid püsti telgid, kokk IIvi Rool valmistas hommikusööki, välikatlal keedeti vett ja kodutütred  küpsetasid pannkooke. Külaliste vastuvõtuks sätiti telgi alla Kodutütarde Kohvipood ning Naiskodukaitse käsitööpood ja  loteriinurk.
 
Kell 10 avas hoovi rivistuse ja lipu heiskamisega Keila malevkonna pealik Priit Luure. Kaitseliitlasi oli tulnud tervitama nii Keila linnapea Enno Fels kui hoovilugude korraldaja Marju Raadik-Kantsik.
 
Kokku oli seiklushoovi tegemas   35 vabatahtlikku.
 
Pea kogu päeva sadas vihma, kuid see ei rikkunud kellegi tuju. Külastajaid jätkus ja hoov ei olnud tühi hetkegi.
 
Kui algul arvasime, et kas kaitsekraavis jooks ja maamiini heitmine ehk on liiga ekstreemne, siis selgus, et just need pakkusid traditsioonilise laskmise kõrval külastejatele kõige rohkem elevust.
 
Huvilisi jatkus ka kodutütarde ja noorte kotkaste näitusele, tanstustuudio Amrita kontserdile ning kodutütarde Katariina ja Elli esinemisele.
 
Päeva lõpus loositi osalejate vahel välja auhinnad.
 
Kui külastajatele suleti hoov kell 18, siis sellega korraldajate töö ei lõppenud. Telkide, laudade, pinkide kokkupanekuga, hoovi ja maja koristamisega kulus veel 3 kiiret tundi.
 
Kokkuvõtteks võiks öelda, et see oli raske, kuid meeldejääv päev.
 
Kaitseliidu seiklushoovi külastas umbes 250 inimest ning paljud küsisid, kuidas meiega saab liituda. Kohapeal täideti ka üks naiskodukaitsesse astumise avaldus.
 
Kohtumiseni Kaitseliidu Seiklushoovis 2017.

 

Kaitseliidu seiklushoov 2016
Kettaheide maamiinigaFoto: AIta Viigi

FastLion CMS

Kaitseliidu seiklushoov 2016

Kaitseliidu seiklushoov 2016

Naiskodukaitse loterii pakkus suurt huvi ja enamus meenetest leidis ka uue omaniku Foto: Aita Viigi Keila linanpea Enno Fels ulatab sportliku meene Keila malevkonnapealikule Priit LuureLE Foto: Valdur Vacht Kaitseliidu Seiklushoov toimis nii: Maja ees anti osalejatele nn legend ning ülesandeks oli leida hoovilt 10 sõna, mille esitähtedest pidi kokku saama sõna KODUTÜTRED Selleks tuli kaasa teha laskmises, kiirusülesannetes, lahendada köögiviktoriini, transportida kannanut ja täita teisi ülesandeid Laupäeval, 13.augustil, toimus Keilas Hoovilugude päev, mis oli sel aastal pühendatud Suveolümpiale. Ka sel aastal osales hoovilugudes Kaitseliidu Seiklushoov, mida korraldasid Kaitseliidu Keila kompanii, Naiskodukaitse Keila jaoskond ja Kodutütarde ning Noorte Kotkaste Keila rühm.

Kaitseliidu seiklushoov 2016

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse