Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sportlik nädalavahetus Valgas Sportlik nädalavahetus Valgas 19. 08. 2016 startisid 6 ilusat ja noort sportlikku Harju ringkonna naist kolmandatele vabariiklikule spordivõistlustele, mis toimusid Valgas. Õhtul Erialaõpe Sport Võistlused ← Eelmine Kaitseliidu seiklushoov 2016 Järgmine → Matk Klooga Aedlinn- Kloogarand Sportlik nädalavahetus Valgas

Sportlik nädalavahetus Valgas

Lea Tann 23. augustil 2016

19.08.2016 startisid 6 ilusat ja noort sportlikku Harju ringkonna naist kolmandatele vabariiklikule spordivõistlustele, mis toimusid Valgas.

Sportlik nädalavahetus Valgas
Sportlikud harjukad
Sportlik nädalavahetus Valgas
Harju tiim

Võistkonda kuulusid: Riina Laherand (spordigrupijuht), Riin Kruusi, Jaanika Kindlam, Liina Gatski, Triinu Tann ja Lea Tann. Kuigi meile endile tundus, et me oleme ühed hilisemad kohalejõudjad, siis tegelikkus oli hoopis rõõmsam. 

 

Priimetsa kooli saabudes saime lausa esimese koha. See andis meile võimaluse valida välja parim magamistuba ja muud kasulikud hüved. Kui olime magamiskohad valmis teinud läksime tutvuma Valga linnaga ning sai tehtud ka esimesed selfid Pedeli jõe ääres. Nagu korralikele sportlastele kohaselt olime juba kell 11.00 kõik magamisasendites.

 

Laupäeva hommikul kell 10.00 avati pidulikult spordivõistlused ja siis saime kõik oma võimeid demonstreerida pendelteatejooksus, hoota kaugushüppes ja granaadiviskes. Siis oli väike lõunapaus ning päev jätkus rahvastepalliga.

 

 

Vahepeal sai ka vibulaskmine ära tehtud. Õhtu viimaseks jõukatsumiseks oli mälumäng. Siit ka küsimus kõigile lugejatele: Mis sõnadega lõppeb Oskar Lutsu „Suvi“? Kohustuslik sportlik päev lõppes kell 21.00 ja meie võistkonna 4 tublil naisel jagus veel energiat üle kaeda Valga linna võimalikke vabaaja veetmise võimalustega.

 

Pühapäeva hommikul oli ettenähtud veel teatevõistlus Pedeli jõe ääres. Kuna rahvastepalli mängides sai üks võiskonnaliige kergelt vigastada, siis oli meie tubli võistkond selleks päevaks 5 liikmeliseks kahanenud, kuid see meie võistlusvaimu ei murdnud ja Jaanika esindas rajal nii ennast kui Lead. Ma peaks ütlema, et ma kohe tundsin kui hästi mul jooksmine välja tuli ;). Teatevõistlus koosnes jooksust ning teate üleandmiskohas ülesannete lahendamises.

 

Kokkuvõttes saime 14 esindatud ringkonna seas 6.-7. koha ning väga toreda nädalavahetuse.

 

 

Sportlik nädalavahetus Valgas
Õhtul

FastLion CMS

Sportlik nädalavahetus Valgas

Sportlik nädalavahetus Valgas

Sportlikud harjukad Harju tiim Võistkonda kuulusid: Riina Laherand (spordigrupijuht), Riin Kruusi, Jaanika Kindlam, Liina Gatski, Triinu Tann ja Lea Tann Kuigi meile endile tundus, et me oleme ühed hilisemad kohalejõudjad, siis tegelikkus oli hoopis rõõmsam 19.08.2016 startisid 6 ilusat ja noort sportlikku Harju ringkonna naist kolmandatele vabariiklikule spordivõistlustele, mis toimusid Valgas.

Sportlik nädalavahetus Valgas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse