Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila jaoskonna meditsiiniõppus Keila jaoskonna meditsiiniõppus 23. juulil toimus Naiskodukaitse Keila jaoskonna meditsiiniõppus Kaitseliidu majas. Aitäh instruktor Angelina Oblikasele! Situatsioon on lahendatud ja kannatanud abi saanudFoto: kodutütar Triinu Kaldas Erialaõpe Meditsiin ← Eelmine Kose jaoskond matkas mõla ja vestiga Järgmine → Kaitseliidu seiklushoov 2016 Keila jaoskonna meditsiiniõppus

Keila jaoskonna meditsiiniõppus

30. juulil 2016

23. juulil toimus Naiskodukaitse Keila jaoskonna meditsiiniõppus Kaitseliidu majas.

Keila jaoskonna meditsiiniõppus
Instruktor Angelina Oblikas andis põhjalikud eelteadmised ülesannete lahendamiseksFoto: kodutütar Triinu Kaldas
Keila jaoskonna meditsiiniõppus
Kannatanul on lahtine haav säärelFoto: kodutütar Triinu Kaldas
 
Õppusel osalesid naiskodukaitsjatele lisaks Keila rühma kodutütred ja kaks noorkotkast.
 
Kohalviibijatele õpetati, kuidas elustada inimest, aidata lämbujat, siduda sidet, panna abivajajat stabiilsesse külgasendisse ja palju muud kasulikku. Saime selgeks, miks on vajalik jalgrattasõidu ajal kiivrit kanda ning mis juhtub kui kiivrita rattur satub õnnetusse.
 
Mängiti läbi situatsioonid, kus viis inimest muudeti kannatanuteks. Neile tehti võltshaavad nii kätele, jalgadele kui ka näole. Ülejäänud pidid osutama "kannatada" saanud inimestele esmaabi ning kutsuma kiirabi.
 
Sellest õppusest sain palju teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, mis annab julgust vajadusel ka päris elus oma oskusi rakendada.
 
Kindasti osalen ka järgmisel naiskodukaitse meditsiiniõppusel, sest soovin osata 
esmaaabi anda.
 
Aitäh instruktor Angelina Oblikasele!
Keila jaoskonna meditsiiniõppus
Situatsioon on lahendatud ja kannatanud abi saanudFoto: kodutütar Triinu Kaldas

FastLion CMS

Keila jaoskonna meditsiiniõppus

Keila jaoskonna meditsiiniõppus

Instruktor Angelina Oblikas andis põhjalikud eelteadmised ülesannete lahendamiseksFoto: kodutütar Triinu Kaldas Kannatanul on lahtine haav säärelFoto: kodutütar Triinu Kaldas Õppusel osalesid naiskodukaitsjatele lisaks Keila rühma kodutütred ja kaks noorkotkast Kohalviibijatele õpetati, kuidas elustada inimest, aidata lämbujat, siduda sidet, panna abivajajat stabiilsesse külgasendisse ja palju muud kasulikku 23. juulil toimus Naiskodukaitse Keila jaoskonna meditsiiniõppus Kaitseliidu majas.

Keila jaoskonna meditsiiniõppus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse