Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Barrus 30 Barrus 30 Omajagu kogemusi andev ja hea tunne on olla kutsutud osalema kohaliku kogukonna tegemistesse. See annab teadmise, et oled siin, oma kodukohas, organisatsioonina olemas ja märgatud. aastapäev Barrus 30

Barrus 30

Anneli Kivimäe 30. augustil 2023

Omajagu kogemusi andev ja hea tunne on olla kutsutud osalema kohaliku kogukonna tegemistesse. See annab teadmise, et oled siin, oma kodukohas, organisatsioonina olemas ja märgatud.

Barrus 30
Barrus 30. Pildistas Anneli Kivimäe
Barrus 30
Barrus 30. Pildistas Anneli Kivimäe

 

 

Meie naiskodukaitse toitlustusgrupil oligi au pakkuda kehakinnitust puiduettevõtte Barrus külalistele-sünnipäevalistele…  ja neid juba jagus tuntavalt üle tuhande. Ludmilla tiim kandis toitlustamise täis tasemel uhkelt välja. Päevajuht Sepo (Seeman) nentis, et pannkoogisaba pikkus ületas napilt (ülipopulaarsete) tootmise ringkäikude järjekorra pikkust. See väide juba ise andis ülivõrdes hinnangu kohapeal valmivatele pannkookidele… ja siis veel neile lisandiks moos… NKK kandis oma toitlustaja rolli väärikalt ikka sünnipäeva lõpuminutiteni välja – Silja suppi jagus kuni külastuspäeva viimaste minutiteni. Ja sööjate kiidusõnad muudkui kestsid…

Veidi praktikat sai ka eelnevalt toitlustus- ja joogikohta viitade-märkidega välja sättides ning pärast sama atribuutikat kokku korjates.

Nagu elus ikka, oli siingi, mida edaspidi arvesse võtta ehk õppida… ja mõned lahendused selgusid tegevuse edenemise käigus – pole ju ükski üritus 100% eelmise koopia.  

Barrus 30
Barrus 30. Pildistas Anneli Kivimäe

FastLion CMS

Barrus 30

Barrus 30

Barrus 30 Pildistas Anneli Kivimäe Barrus 30 Omajagu kogemusi andev ja hea tunne on olla kutsutud osalema kohaliku kogukonna tegemistesse. See annab teadmise, et oled siin, oma kodukohas, organisatsioonina olemas ja märgatud.

Barrus 30

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse