Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võrumaa ringkonna juhtide seminar Võrumaa ringkonna juhtide seminar 29. -30. 06. 2024. a toimus Põlvas, Pesa hotellis, NKK Võrumaa ringkonna vabatahtlike juhtide seminar. Pildistas Ruth Maadla ← Eelmine Maakaitsepäev Võrumaa ringkonnas Võrumaa ringkonna juhtide seminar

Võrumaa ringkonna juhtide seminar

Kristiina Tamm 9. juulil 2024

29.-30.06. 2024.a toimus Põlvas, Pesa hotellis, NKK Võrumaa ringkonna vabatahtlike juhtide seminar.

Võrumaa ringkonna juhtide seminar
Anu ja Egle oma jaoskonna eelarvet arutamas. Pildistas Anneli Kivimäe
Võrumaa ringkonna juhtide seminar
Plaane pidamas. Pildistas Anneli Kivimäe

 

 

29.-30.06. 2024.a toimus Põlvas, Pesa hotellis, NKK Võrumaa ringkonna vabatahtlike juhtide seminar. Osalejaid oli igast viiest jaoskonnast, kokku 17. Esimesel tegusal päeval tuletati meelde jaoskonna aastaeelarve koostamist ja esitati need. Õpiti täitma majanduskulude aruannet ning sõidukulude koondaruannet ja pandi paika 2025. aastal toimuvad üritused. Siiski mahtus mõni plaan veel ka sellesse aastasse – septembris on tulekul võimalus huvilistel osaleda koolitusel, kuidas ohutushoiu teemasid edasi anda, näiteks üritustel NKK-d tutvustavates telkides või iseseisvalt läbi viia lasteaedades „Tunnen, tean, oskan.” töötuba. Oktoobri keskel on kavas ka ametikohti tutvustav infopäev, mis toimub veebis – oodatud on kõik huvilised, aga soovituslik kindlasti kõigile uuematele tulijatele.

Teisel päeval tehti rühmatööd, mille käigus analüüsiti juhiameti plusse ja miinuseid, tuletati meelde ILIASe kasutamist ning siseveebist vajaliku info leidmist. Lõpetuseks loeti üheskoos üle praegu kehtiv NKK põhikiri, kuna on plaanis selle muutmine, parendamine. Võrumaa ringkonnal muudatusettepanekuid esitada ei ole.

Kõik osalejad jäid üritusega väga rahule.

Võrumaa ringkonna juhtide seminar
Juhid. Pildistas Ruth Maadla

FastLion CMS

Võrumaa ringkonna juhtide seminar

Võrumaa ringkonna juhtide seminar

Anu ja Egle oma jaoskonna eelarvet arutamas Pildistas Anneli Kivimäe Plaane pidamas 29.-30.06. 2024.a toimus Põlvas, Pesa hotellis, NKK Võrumaa ringkonna vabatahtlike juhtide seminar.

Võrumaa ringkonna juhtide seminar

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse