Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võru jaoskonna üldkoosolek 2017 Võru jaoskonna üldkoosolek 2017 Võru jaoskonna üldkoosolek toimus 25. ndal veebruaril 2017. Koosoleku format oli tavapärasest pidulikum ning kõiki liikmeid oodati Naiskodukaitse vormis või siis pidulikus riietuses Võrumaa Toidukeskusesse. Edu ja jaksu uuele esinaisele ning teda toetavatele juhatuse liikmetele ja revisjonikomisjonile! Üldkoosolekul osalejad ← Eelmine Välikokad Tallinnas Järgmine → Naised organisatsiooniõppel Võru jaoskonna üldkoosolek 2017

Võru jaoskonna üldkoosolek 2017

Liis Kivila 26. veebr. 2017

Võru jaoskonna üldkoosolek toimus 25.ndal veebruaril 2017. Koosoleku format oli tavapärasest pidulikum ning kõiki liikmeid oodati Naiskodukaitse vormis või siis pidulikus riietuses Võrumaa Toidukeskusesse.

Võru jaoskonna üldkoosolek 2017
Võru jaoskonna uus juhatus

 

Üritus algas ametliku osaga, kus siis jaoskonna esinaine Pille Blum rääkis kokkuvõtvalt eelmisest aastast. Seejärel oli aeg valid uus jaoskonna esinaine ning kaks uut juhatuse liiget. Samuti lõppes seekord ka revisjonikomisjoni liikmete tööaeg.

 

 

 

Võru jaoskonna uueks esinaiseks valiti Riina Mandel ning juhatuse liikmeteks Karme Hain ja Jaanika Sild. Eelnevast koosseisust jäid samaks Marina Piirisild ning jaoskonna aseesinaine Maie Vumba.

Uuteks revisjonikomisjoni liikmeteks  valiti Kaisa Sikk, Ivi Korju ja Gertu Viiask.

 

Edu ja jaksu uuele esinaisele ning teda toetavatele juhatuse liikmetele ja revisjonikomisjonile!

 

Võru jaoskonna üldkoosolek 2017
Üldkoosolekul osalejad

FastLion CMS

Võru jaoskonna üldkoosolek 2017

Võru jaoskonna üldkoosolek 2017

Võru jaoskonna uus juhatus Üritus algas ametliku osaga, kus siis jaoskonna esinaine Pille Blum rääkis kokkuvõtvalt eelmisest aastast Seejärel oli aeg valid uus jaoskonna esinaine ning kaks uut juhatuse liiget Võru jaoskonna üldkoosolek toimus 25.ndal veebruaril 2017. Koosoleku format oli tavapärasest pidulikum ning kõiki liikmeid oodati Naiskodukaitse vormis või siis pidulikus riietuses Võrumaa Toidukeskusesse.

Võru jaoskonna üldkoosolek 2017

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse