Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naised organisatsiooniõppel Naised organisatsiooniõppel 18. -19. märtsil toimus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas järjekordne baasväljaõppe moodul - organisatsiooniõpetus. aasta koosolekud Naised organisatsiooniõppel

Naised organisatsiooniõppel

Katrin Martinfeld 20. märtsil 2017

18.-19.märtsil toimus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas järjekordne baasväljaõppe moodul - organisatsiooniõpetus.

Naised organisatsiooniõppel
Naised organisatsiooniõppel

Seekord oli osalemas seitse liiget, kelle eesmärgiks oli omandada teadmisi, oskusi ja hoiakuid, mis on eelduseks organisatsiooni toimivuse mõistmiseks ja seal heaks tegevliikmeks olemisel. Teadmised Eesti riigikaitse struktuurist, juhtimisest, ajaloolisest taustast aitavad kindlasti noortel naiskodukaitsjatel mõista paremini oma rolli organisatsioonis.

 

Esimese päeva lõppedes jäänud kodutöö, kus oli vaja leida endas vastus küsimusele "millisena näen oma rolli riigikaitses?", oli eelduseks järgmise päeva ülesandel oma arenguperspektiivide loomise ja tegevuse planeerimise kirjapanekul.  Sellele aitasid kaasa kindlasti meie instruktori Enely Jaani põhjalikud selgitused erinevate võimaluste uurimisel.

 

Organisatsiooniõpetuse mooduli läbinutel on kindlasti juba hea ettekujutus organisatsiooni toimimisest ja ootustest tegevliikmetele. Kursuse lõppedes jäi kõlama mõte, et  Naiskodukaitse organisatsiooni parendamisse on valmis panustama kõik osalenud liikmed.

FastLion CMS

Naised organisatsiooniõppel

Naised organisatsiooniõppel

Seekord oli osalemas seitse liiget, kelle eesmärgiks oli omandada teadmisi, oskusi ja hoiakuid, mis on eelduseks organisatsiooni toimivuse mõistmiseks ja seal heaks tegevliikmeks olemisel Teadmised Eesti riigikaitse struktuurist, juhtimisest, ajaloolisest taustast aitavad kindlasti noortel naiskodukaitsjatel mõista paremini oma rolli organisatsioonis 18.-19.märtsil toimus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas järjekordne baasväljaõppe moodul - organisatsiooniõpetus.

Naised organisatsiooniõppel

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse