Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uute juhtide õppepäev 27.märtsil ja 2.aprillil Uute juhtide õppepäev 27märtsil Järva ringkonna värsked juhid ja ka staa¾ikamad juhid õppisid õppepäeval millised on vabatahtliku juhi ülesanded Naiskodukaitses. ← Eelmine Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist Järgmine → Naiskodukaitsjad käisid „ Rebasejahil“ Uute juhtide õppepäev 27. märtsil ja 2. aprillil

Uute juhtide õppepäev 27.märtsil ja 2.aprillil

Kerlin Tealane 2. aprillil 2024

Järva ringkonna värsked juhid ja ka staa¾ikamad juhid õppisid õppepäeval millised on vabatahtliku juhi ülesanded Naiskodukaitses.

Uute juhtide õppepäev 27.märtsil ja 2.aprillil
Õppepäev 02.04.2024 Foto: Merje Mihkelsaar
Uute juhtide õppepäev 27.märtsil ja 2.aprillil
Õppepäev 27.03.2024 Foto:Kerlin Tealane

Uute juhtide õppepäeval õppisid värsked ja ka staa¾ikamad juhid milline on Naiskodukaitse juhtimise struktuur,  kes on vabatahtlikud juhid, mis on juhtide ülesanded, kuidas koosolekut pidada ja protokollida, kuidas väljaõpet planeerida ja milliseid aruandeid kirjutada. Juhid said palju "öökapi raamatute" soovitusi näiteks Naiskodukaitse põhikiri, Naiskodukaitse väljaõppe üldpõhimõtted ja tegevusvaldkondade kirjeldused, juhi retseptiraamat, Kaitseliidu koosolekute pidamise kord, revideerimise juhend jne. Avameelselt ja ausalt arutleti vabatahtliku juhi väljakutsetest ja rõõmudest. Vabatahtliku juhi roll Naiskodukaitses on ülioluline. Õppepäeva jäi lõpetama Kaitseliidu ülema lause Naiskodukaitse keskkogult "Vigu tuleb teha, jumala eest!". See lihtne lause aitab kindlasti juhtidel mõista, et juhtimine on Naiskodukaitses väljaõpe. Kui juht areneb siis areneb ka tema üksus.

 

FastLion CMS

Uute juhtide õppepäev 27märtsil

Uute juhtide õppepäev 27märtsil

Õppepäev 02 04 Järva ringkonna värsked juhid ja ka staa¾ikamad juhid õppisid õppepäeval millised on vabatahtliku juhi ülesanded Naiskodukaitses.

Uute juhtide õppepäev 27. märtsil ja 2. aprillil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse