Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist Naiskodukaitse Järva ringkond valis 7. märtsil toimunud ringkonnakogul uut juhti, kuna senisel esinaisel Kerlin Tealasel sai läbi teine ametiaeg. Läks aga nii, et Tealane valiti ühehäälselt organisatsiooni juhtima ka kolmandaks ametiajaks. aprillil Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist

Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist

Maarit Nõmm 16. märtsil 2024

Naiskodukaitse Järva ringkond valis 7.märtsil toimunud ringkonnakogul uut juhti, kuna senisel esinaisel Kerlin Tealasel sai läbi teine ametiaeg. Läks aga nii, et Tealane valiti ühehäälselt organisatsiooni juhtima ka kolmandaks ametiajaks.

Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist
Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist

Kui eelmisel aastal samal ajal oli Kerlin Tealane kindel, et kolmandaks ametiajaks ta enam ei kandideeri ning plaanis jätkata organisatsioonis tavaliikmena, jõudis ta aasta lõpuks siiski otsusele, et toetuse korral võib ta ametis ka jätkata.

Et ta on oma kahe senise ametiajaga ära teeninud organisatsiooni täieliku usalduse, näitas ka eilne esinaise valimine - peale Tealase enda ühtki teist kandidaati üles ei seatud.

Nii valiti ta uuesti ringkonna etteotsa, olles selles ametis olnud 2018. aastast saadik.

"Tänasele koosolekule sõites mõtlesin, et tulgu, mis tuleb - kui te mind toetate, olen valmis jätkama, kui mitte, astun südamerahuga kõrvale. See, et mind tagasi valiti, on väga suur tunnustus," rääkis ta eile ringkonna kogu ees.

"Kuus aastat on päris pikk aeg, terve igavik. On olnud palju toredaid aegu ning palju on ära tehtud. Aga alati saab paremini," lisas Tealane.

Eelmisel aastal tõusis Järva ringkonna liikmete arv 30 naise võrra ning kokku on liikmeid 212. Tänavu detsembris tähistab organisatsioon oma taasloomise 25. aastapäeva.

Naiskodukaitse ringkondade esinaised on vabatahtlikud ning oma töö eest tasu ei saa.

← Eelmine

FastLion CMS

Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist

Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist

Kui eelmisel aastal samal ajal oli Kerlin Tealane kindel, et kolmandaks ametiajaks ta enam ei kandideeri ning plaanis jätkata organisatsioonis tavaliikmena, jõudis ta aasta lõpuks siiski otsusele, et toetuse korral võib ta ametis ka jätkata Et ta on oma kahe senise ametiajaga ära teeninud organisatsiooni täieliku usalduse, näitas ka eilne esinaise valimine - peale Tealase enda ühtki teist kandidaati üles ei seatud Naiskodukaitse Järva ringkond valis 7.märtsil toimunud ringkonnakogul uut juhti, kuna senisel esinaisel Kerlin Tealasel sai läbi teine ametiaeg. Läks aga nii, et Tealane valiti ühehäälselt organisatsiooni juhtima ka kolmandaks ametiajaks.

Ringkonnakogu valis ringkonna esinaist

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse