Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Triin Tõnsing, Tallinna ringkond Triin Tõnsing, Tallinna ringkond Triin Tõnsing liitus Naiskodukaitsega 2000. aastal. Tallinna ringkonna Akadeemilise jaoskonnaga liitus Triin üsna hiljuti, siiani toimetas ta Tartu ringkonna ridades. Ta on pidanud Naiskodukaitses oldud aastate jooksul pea loendamatul hulgal ameteid vabatahtlikuna alates jaoskonna juhatusse kuulumisest ning lõpetades sümboolikakomisjoni juhtimisega perioodil, mil Naiskodukaitse endale siiani kõlava tunnuslause sai. ← Eelmine Tene Metsma, Järva ringkond Järgmine → Sirje Sarapu, Tallinna ringkond Triin Tõnsing, Tallinna ringkond

Triin Tõnsing, Tallinna ringkond

Triin Tõnsing liitus Naiskodukaitsega 2000. aastal. Tallinna ringkonna Akadeemilise jaoskonnaga liitus Triin üsna hiljuti, siiani toimetas ta Tartu ringkonna ridades. Ta on pidanud Naiskodukaitses oldud aastate jooksul pea loendamatul hulgal ameteid vabatahtlikuna alates jaoskonna juhatusse kuulumisest ning lõpetades sümboolikakomisjoni juhtimisega perioodil, mil Naiskodukaitse endale siiani kõlava tunnuslause sai.

Triin Tõnsing, Tallinna ringkond
Triin Tõnsing (foto: Monika Ristisaar)

Lisaks panusele vabatahtlikuna on Triin täitnud mitmel puhul töökohustusi nii Naiskodukaitses kui Kaitseliidu Peastaabis. Ta on piirkonnavanemana koordineerinud nii Lõuna- kui Põhja-Eesti ringkondade tegevust kahetuhandendatel, mil ringkonnad alles unistasid oma instruktoritest. Lisaks oli Triin mõnda aega ametis ka Naiskodukaitse aseenaisena. Oma panuse Kaitseliidu arengusse laiemalt andis ta, juhtides Kaitseliidu Peastaabi personaliosakonnas arendus- ja koolitusjaoskonda. Personalivaldkonnas toimetab Triin tööalaselt siiani.

 

Triinule meeldib kasutada igapäevastes tegemistest loovust, läheneda elule läbi huumori ning ümbritseda ennast kirgaste emotsioonidega. Neid viimaseid käib ta otsimas nii loodusest, kontserdisaalist, teatrist kui raamatukogust. Kindlasti on ta pigem suure pildi vaataja, aga elu on õpetanud vajadusel ka detailidesse sisse zoomima.

FastLion CMS

Triin Tõnsing, Tallinna ringkond

Triin Tõnsing, Tallinna ringkond

Triin Tõnsing (foto: Monika Ristisaar) Lisaks panusele vabatahtlikuna on Triin täitnud mitmel puhul töökohustusi nii Naiskodukaitses kui Kaitseliidu Peastaabis Ta on piirkonnavanemana koordineerinud nii Lõuna- kui Põhja-Eesti ringkondade tegevust kahetuhandendatel, mil ringkonnad alles unistasid oma instruktoritest Triin Tõnsing liitus Naiskodukaitsega 2000. aastal. Tallinna ringkonna Akadeemilise jaoskonnaga liitus Triin üsna hiljuti, siiani toimetas ta Tartu ringkonna ridades. Ta on pidanud Naiskodukaitses oldud aastate jooksul pea loendamatul hulgal ameteid vabatahtlikuna alates jaoskonna juhatusse kuulumisest ning lõpetades sümboolikakomisjoni juhtimisega perioodil, mil Naiskodukaitse endale siiani kõlava tunnuslause sai.

Triin Tõnsing, Tallinna ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse