Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tene Metsma, Järva ringkond Tene Metsma, Järva ringkond Tene Metsma on kuulunud Naiskodukaitsesse juba 2012. aastast, millest pea viis aastat on ta teinud palgalise instruktori tööd. ← Eelmine Endised keskjuhatuse liikmed Järgmine → Triin Tõnsing, Tallinna ringkond Tene Metsma, Järva ringkond

Tene Metsma, Järva ringkond

Tene Metsma on kuulunud Naiskodukaitsesse juba 2012. aastast, millest pea viis aastat on ta teinud palgalise instruktori tööd.

Tene Metsma, Järva ringkond
Tene Metsma (foto: Monika Ristisaar)

Tänu kogemusele palgalisena omab Tene head arusaama, kuidas tervikorganisatsioon toimib ning seetõttu on tal ka piisavalt hea informeeritus erinevatest arengusuundadest. Pärast töösuhte lõppemist on Tene olnud ka aktiivne vabatahtlik juht - jaoskonna esinaisena tunnetab ta ka niiöelda rohujuuretasandit. Oma kogemustega saab Tene aidata kaasa keskjuhatuse tööle ja organisatsiooni arengule.

FastLion CMS

Tene Metsma, Järva ringkond

Tene Metsma, Järva ringkond

Tene Metsma (foto: Monika Ristisaar) Tänu kogemusele palgalisena omab Tene head arusaama, kuidas tervikorganisatsioon toimib ning seetõttu on tal ka piisavalt hea informeeritus erinevatest arengusuundadest Pärast töösuhte lõppemist on Tene olnud ka aktiivne vabatahtlik juht - jaoskonna esinaisena tunnetab ta ka niiöelda rohujuuretasandit Tene Metsma on kuulunud Naiskodukaitsesse juba 2012. aastast, millest pea viis aastat on ta teinud palgalise instruktori tööd.

Tene Metsma, Järva ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse