Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Leena Tammets, Alutaguse ringkond Leena Tammets, Alutaguse ringkond Leena Tammets on Naiskodukaitse vabatahtlik liige alates 2008. aastast olles enne seda viis aastat Kodutütarde ridades. Leena on motiveeriv eestvedaja, usin korraldaja ja aktiivne osaleja, olles ka väsinuna abivalmis ja rõõmsameelne. ← Eelmine Sirje Sarapu, Tallinna ringkond Järgmine → Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond Leena Tammets, Alutaguse ringkond

Leena Tammets, Alutaguse ringkond

Leena Tammets on Naiskodukaitse vabatahtlik liige alates 2008. aastast olles enne seda viis aastat Kodutütarde ridades. Leena on motiveeriv eestvedaja, usin korraldaja ja aktiivne osaleja, olles ka väsinuna abivalmis ja rõõmsameelne.

Leena Tammets, Alutaguse ringkond

Vabatahtliku naiskodukaitsjana on ta andnud oma panuse paljudel erinevatel Kaitseväe ja Kaitseliidu suurõppustel, võidupüha paraadidel, eriala- ja spordivõistlustel, Naiskodukaitse koormusmatkadel, KEAT laagrites. Ta on olnud kahel korral üks võtmeisikutest laulu- ja tantsupeo toitlustamise korraldamisel. Ta on vabatahtlik instruktor ning korraldab oma ringkonna erinevaid väljaõppeüritusi. Ta hoolitseb selle eest, et väljaõpe oleks kättesaadav kõikidele - eelmisel aastal korraldas ta baasväljaõpet ka vene keeles. Ta on olnud aastaid Naiskodukaitse peamiseks kõneisikuks venekeelses meedias, tutvustades nt Ole valmis! äppi ja Anname au! kampaaniat. Tänaseks on temast saanud ka kaitseväe ohvitser, kes suudab tulemuslikult panustada riigikaitsesse nii tegevväelase kui vabatahtliku naiskodukaitsjana.

FastLion CMS

Leena Tammets, Alutaguse ringkond

Leena Tammets, Alutaguse ringkond

Vabatahtliku naiskodukaitsjana on ta andnud oma panuse paljudel erinevatel Kaitseväe ja Kaitseliidu suurõppustel, võidupüha paraadidel, eriala- ja spordivõistlustel, Naiskodukaitse koormusmatkadel, KEAT laagrites Ta on olnud kahel korral üks võtmeisikutest laulu- ja tantsupeo toitlustamise korraldamisel Leena Tammets on Naiskodukaitse vabatahtlik liige alates 2008. aastast olles enne seda viis aastat Kodutütarde ridades. Leena on motiveeriv eestvedaja, usin korraldaja ja aktiivne osaleja, olles ka väsinuna abivalmis ja rõõmsameelne.

Leena Tammets, Alutaguse ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse