Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Triin Seppet, Tartu ringkond Triin Seppet, Tartu ringkond Triin Seppet on naiskodukaitsja alates 2011. aastast ning viimased 11 aastat ongi tema elus kulgenud eelkõige Naiskodukaitse tähe all. Oma Naiskodukaitse teekonnal on Triin end pühendanud eelkõige vabatahtlikule juhtimisele, täites jaoskonna juhatuse liikme ning seejärel kuue aasta vältel Tartu ringkonna esinaise kohustusi. ← Eelmine Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond Järgmine → Airi Tooming - Naiskodukaitse esinaine Triin Seppet, Tartu ringkond

Triin Seppet, Tartu ringkond

Triin Seppet on naiskodukaitsja alates 2011. aastast ning viimased 11 aastat ongi tema elus kulgenud eelkõige Naiskodukaitse tähe all. Oma Naiskodukaitse teekonnal on Triin end pühendanud eelkõige vabatahtlikule juhtimisele, täites jaoskonna juhatuse liikme ning seejärel kuue aasta vältel Tartu ringkonna esinaise kohustusi.

Triin Seppet, Tartu ringkond
Triin Seppet (Monika Ristisaar)

Triin hindab kõrgelt, et on leidnud Naiskodukaitses omad inimesed ning saanud võimaluse pühenduda millelegi, millesse väga usub ja rakendanud kõiki oma oskusi riigikaitse heaks ning õppinud seejuures koguaeg midagi uut. Tema eriliseks südameasjaks on kujunenud vabatahtlik juhtimine - juhtide järelkasv, koolitamine, motivatsiooni säilitamine, juhtimiskvaliteet, arenguvestlused. Ringkonna esinaisena oli see Triinule üks olulisemaid teemasid.


Triin arvab, et on oluline, et iga naiskodukaitsja leiaks endale rolli riigikaitses ning et me kõik väärtustaksime neid rolle olenemata selle iseloomust. Triin ise on asunud sõjaaja ametikohale ning tutvustab kõikidele huvilistele neid panustamisvõimalusi alati erilise entusiasmi ja põhjalikkusega.


Vabatahtliku instruktorina panustab Triin järjepidavalt uute liikmete koolitamisse ning ka meie väljaõppe kvaliteedi parendamisse. Naiskodukaitses endas toitlustamise kire avastanud Triin on läbinud välikokakursuse ning panustab võimaluste piires ka selles valdkonnas. Võõras ei ole talle ka avalike suhete alased tegevused ning Triin on alati valmis organisatsiooni ja selle võimalusi särasilmselt tutvustama.


Triinu kaasvõitlejad peavad teda süsteemseks, tähelepanelikuks, heaks suhtlejaks ning hindavad kõrgelt tema põhjalikku orienteerumist meie alusdokumentides ja võimet innustada ning motiveerida kaaslasi enda kõrval.

FastLion CMS

Triin Seppet, Tartu ringkond

Triin Seppet, Tartu ringkond

Triin Seppet (Monika Ristisaar) Triin hindab kõrgelt, et on leidnud Naiskodukaitses omad inimesed ning saanud võimaluse pühenduda millelegi, millesse väga usub ja rakendanud kõiki oma oskusi riigikaitse heaks ning õppinud seejuures koguaeg midagi uut Tema eriliseks südameasjaks on kujunenud vabatahtlik juhtimine - juhtide järelkasv, koolitamine, motivatsiooni säilitamine, juhtimiskvaliteet, arenguvestlused Triin Seppet on naiskodukaitsja alates 2011. aastast ning viimased 11 aastat ongi tema elus kulgenud eelkõige Naiskodukaitse tähe all. Oma Naiskodukaitse teekonnal on Triin end pühendanud eelkõige vabatahtlikule juhtimisele, täites jaoskonna juhatuse liikme ning seejärel kuue aasta vältel Tartu ringkonna esinaise kohustusi.

Triin Seppet, Tartu ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse