Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond Liisa Pedoksaar on Naiskodukaitse liige 2001. aastast. Liisa on olnud juht nii jaoskonna, ringkonna kui ka kesktasandil, lisaks ka Lõuna piirkonna vanem, andes oma panuse üle-eestilistesse arengutesse. ← Eelmine Leena Tammets, Alutaguse ringkond Järgmine → Triin Seppet, Tartu ringkond Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond

Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond

Liisa Pedoksaar on Naiskodukaitse liige 2001. aastast. Liisa on olnud juht nii jaoskonna, ringkonna kui ka kesktasandil, lisaks ka Lõuna piirkonna vanem, andes oma panuse üle-eestilistesse arengutesse.

Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond
Liisa Pedoksaar (Foto: Merle Rüütel)

Liisa osales baasväljaõppe kaasajastamises ja moodulipõhiseks ümberkujundamises, tema vastutuseks oli organisatsiooniõpetuse mooduli arendamine. Lisaks on ta osalenud Naiskodukaitse välikoka kursuse õppekava koostamisel. Kaitseliidu Koolis läbitud kursuste nimekiri on Liisal eeskujulikult pikk ning ta panustab aktiivselt koolitajana juhtimiskursustel.

 

Kaitseliidu Kooli juhtimistreener-instruktor Taive Saar ütleb, et Liisas on ühendatud erakordne märkamisvõime, analüütilisus, täpsus ja samas ka meeliülendav loomingulisus ja õhinus. “Ta otsib alati parimaid viise (Naiskodukaitse) eesmärkide täitmiseks, püüdes järgida nõudeid, kuid olles samas avatud ka uutele lahendustele. Ja ehkki tal on temale olulised põhimõtted ja veendumused, ei ole ta teiste suhtes kunagi üleolev ega halvustav. Kui on vaja tõe eest seista, kasutab ta veenmiseks pigem hästi kaalutud argumente ja säilitab lugupidamise teise osapoole suhtes. Muidugi on ka Liisa kohusetundlik ja täidab kõik, mida on lubanud teha. Mulle Liisa väga meeldib,“ võtab Taive kokku.

 

FastLion CMS

Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond

Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond

Liisa Pedoksaar (Foto: Merle Rüütel) Liisa osales baasväljaõppe kaasajastamises ja moodulipõhiseks ümberkujundamises, tema vastutuseks oli organisatsiooniõpetuse mooduli arendamine Lisaks on ta osalenud Naiskodukaitse välikoka kursuse õppekava koostamisel Liisa Pedoksaar on Naiskodukaitse liige 2001. aastast. Liisa on olnud juht nii jaoskonna, ringkonna kui ka kesktasandil, lisaks ka Lõuna piirkonna vanem, andes oma panuse üle-eestilistesse arengutesse.

Liisa Pedoksaar, Tartu ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse