Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus 11. -13. veebruaril said Põlvamaal Mammastes kokku lõunaringkondade innukad evakuatsiooniga tegelevad naiskodukaitsjad - toimus päris esimene täies mahus läbiviidud evakuatsioonirühma baaskursus. ← Eelmine Aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets Järgmine → Sinilille kampaania veebioksjon pälvis Kaitseliidu ''Aasta tegu 2021'' tiitli Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus

Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus

15. veebr. 2022

11.-13. veebruaril said Põlvamaal Mammastes kokku lõunaringkondade innukad evakuatsiooniga tegelevad naiskodukaitsjad - toimus päris esimene täies mahus läbiviidud evakuatsioonirühma baaskursus.

Koos arutati evakuatsioonirühmade olemuse ja ülesannete üle, õpiti evakueeritavaid vastu võtma ja nendega tegelema, evakuatsioonipunkti üles seadma ja maha võtma. Üks oluline tõde, mis selgeks saadi, on see, et evakuatsioonirühma liige peab olema paindlik, leidlik ja avatud meelega, sest pole kahte identset kriisi ja olukord on alati erinev. Aga selleks, et õigel hetkel osata leidlik ja paindlik olla, peab evakuatsioonipunkti toimimist väga hästi tundma ja see ka kursuse lõpuks saavutati. Võib julgelt öelda, et tulgu, mis tahes, Naiskodukaitse evakuatsioonirühmad on järjest enam valmis.

Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus

FastLion CMS

Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus

Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus

Koos arutati evakuatsioonirühmade olemuse ja ülesannete üle, õpiti evakueeritavaid vastu võtma ja nendega tegelema, evakuatsioonipunkti üles seadma ja maha võtma Üks oluline tõde, mis selgeks saadi, on see, et evakuatsioonirühma liige peab olema paindlik, leidlik ja avatud meelega, sest pole kahte identset kriisi ja olukord on alati erinev 11.-13. veebruaril said Põlvamaal Mammastes kokku lõunaringkondade innukad evakuatsiooniga tegelevad naiskodukaitsjad - toimus päris esimene täies mahus läbiviidud evakuatsioonirühma baaskursus.

Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse