Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets Aasta naiskodukaitsja on Leena Tänasel pidulikul auhinnagalal Tallinna Kultuurikatlas kuulutati teiste hulgas välja aasta naiskodukaitsja. Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming andis võitjale üle rändauhinnana pronksist naiskodukaitsja kuju. Varasematel aastatel on aasta naiskodukaitsjaks valitud: 2010 Kristiina ABEL Tartu ringkonnast 2011 Nele PERNITS Rapla ringkonnast 2012 Lembe LAHTMAA Sakala ringkonnast 2013 Anu SAUE Lääne ringkonnast 2014 Kaire LÕHMUS Järva ringkonnast 2015 Triinu KÜÜNAL Jõgeva ringkonnast 2016 Kristlin KÕRGESAAR Järva ringkonnas 2017 Mare KIRR Saaremaa ringkonnast 2018 Triin SEPPET Tartu ringkonnast 2019 Ruth MAADLA Võru ringkonnast 2020 Jane KOITLEPP Sakala ringkonnast ← Eelmine Pühapäeval selgub, kes on valitud aasta naiskodukaitsjaks Järgmine → Toimus esimene evakuatsioonirühma baaskursus Aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets

Aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets

6. veebr. 2022

Tänasel pidulikul auhinnagalal Tallinna Kultuurikatlas kuulutati teiste hulgas välja aasta naiskodukaitsja. Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming andis võitjale üle rändauhinnana pronksist naiskodukaitsja kuju.

Aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets
2021. aasta naiskodukaitsja Leena Tammets (foto: Jane Koitlepp)

Auhinnagalale kogunesid Kaitseliidu, Naiskodukaitse, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste 2021. aasta enim väljapaistnud liikmed.

 

Pidulikul tunnustusgalal osales ligi 90 kaitseliitlast, naiskodukaitsjat, noorkotkast, kodutütart ning noortejuhti kõikjalt Eestist. Lisaks aasta naiskodukaitsjale kuulutati välja ka aasta kaitseliitlane, aasta kodutütar, aasta noorkotkas ning aasta noortejuhid. 

Aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets

2021. aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets Alutaguse ringkonnast. Ta on Naiskodukaitse liige juba üle 10 aasta. Vabatahtliku naiskodukaitsjana on ta andnud oma panuse paljudel erinevatel Kaitseväe ja Kaitseliidu suurõppustel, võidupüha paraadidel, eriala- ja spordivõistlustel, Naiskodukaitse koormusmatkadel, KEAT laagrites. Ta on olnud kahel korral üks võtmeisikutest laulu- ja tantsupeo toitlustamise korraldamisel. Ta on vabatahtlik instruktor ning korraldab oma ringkonna erinevaid väljaõppeüritusi. Ta hoolitseb selle eest, et väljaõpe oleks kättesaadav kõikidele - eelmisel aastal korraldas ta baasväljaõpet ka vene keeles. Ta on olnud aastaid Naiskodukaitse peamiseks kõneisikuks venekeelses meedias, tutvustades nt Ole valmis! äppi ja Anname au! kampaaniat. Tänaseks on temast saanud ka kaitseväe ohvitser, kes suudab tulemuslikult panustada riigikaitsesse nii tegevväelase kui vabatahtliku naiskodukaitsjana.

Leena Tammets ja aasta kaitseliitlaseks valitud Vladimir Tšudajev käisid 7. veebruaril Terevisioonis külas, vaata klippi siit:

Aasta naiskodukaitsjat valiti 12. korda.
 
Varasematel aastatel on aasta naiskodukaitsjaks valitud:
2010 Kristiina ABEL Tartu ringkonnast
2011 Nele PERNITS  Rapla ringkonnast
2012 Lembe LAHTMAA  Sakala ringkonnast
2013 Anu SAUE Lääne ringkonnast
2014 Kaire LÕHMUS Järva ringkonnast
2015 Triinu KÜÜNAL Jõgeva ringkonnast
2016 Kristlin KÕRGESAAR Järva ringkonnas

2017 Mare KIRR Saaremaa ringkonnast

2018 Triin SEPPET Tartu ringkonnast

2019 Ruth MAADLA Võru ringkonnast

2020 Jane KOITLEPP Sakala ringkonnast

FastLion CMS

Aasta naiskodukaitsja on Leena

Aasta naiskodukaitsja on Leena

2021 aasta naiskodukaitsja Leena Tammets (foto: Jane Koitlepp) Auhinnagalale kogunesid Kaitseliidu, Naiskodukaitse, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste 2021 Tänasel pidulikul auhinnagalal Tallinna Kultuurikatlas kuulutati teiste hulgas välja aasta naiskodukaitsja. Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming andis võitjale üle rändauhinnana pronksist naiskodukaitsja kuju.

Aasta naiskodukaitsja on Leena Tammets

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse